WORKO: nowy styl pracy, nowy styl życia we Wrocławiu [PRZESTRZEŃ COWORKINGOWA]

0

Pracownik XXI wieku staje przed wieloma wyzwaniami. Jak łączyć życie prywatne z zawodowym? Co zrobić, aby moja praca stała się także pasją? Czy postawić na własny biznes, czy mimo wszystko wybrać etat? A także: gdzie znaleźć przestrzeń, która pozwoli mi się rozwinąć? Odpowiedź jest jedna: WORKO.

Inwestycje komercyjne były zawsze ważną częścią działalności Vantage Development. Teraz, deweloper mieszkaniowy startuje z nowym projektem biur serwisowanych z powierzchnią coworkingową WORKO. Na 5. i 6. piętrze biurowca Promenady ZITA powstała nowoczesna przestrzeń dla biznesu: freelancerów, samozatrudnionych, startup-ów oraz właścicieli niewielkich firm. Działalność WORKO opiera się na elastycznym czasowo i kosztowo najmie miejsca do pracy – już od jednego biurka. Osobom, którą zdecydują się pracować przy ul. Słonimskiego 1A, WORKO będzie oferować liczne udogodnienia (wyposażone biura, kuchnię, sale konferencyjne ze sprzętem do wideokonferencji i prezentacji, WIFI oraz dostęp 24/7) oraz wyjątkową atmosferę.

Chcemy, żeby każdy przedsiębiorca czy freelancer czuł się tu maksymalnie komfortowo. Dom i obowiązki z nim związane, głośna kawiarnia w sercu Rynku nie zawsze są najlepszym miejscem do pracy. WORKO pozwoli im nie tylko skupić się na rozwijaniu swojego biznesu, ale także umożliwi poznanie różnych, kreatywnych ludzi o podobnych zainteresowaniach. A takie znajomości z czasem mogą przerodzić się w nowe kontrakty i projekty biznesowe – mówi Joanna Gancarz, Koordynator ds. Coworkingu w Vantage Development.

Badania pokazują, że aż 83% osób, pracujących w coworkach przyznaje, że dzięki nim udało im się znacznie rozszerzyć sieć branżowych znajomości. Sprzyjać temu będą również warsztaty oraz eventy, które będą odbywać się w przestrzeni WORKO. Pierwszy, czyli uroczyste otwarcie 6 czerwca, zakończył się pełnym sukcesem.

Wygodnie w pracy i po niej

Promenady ZITA, w którym znajduje się WORKO to nowoczesny budynek biurowy – część inwestycji Promenady Wrocławskie. Poza mieszkaniami, znajdują się tu także sklepy, restauracje, piekarnie, usługi, żłobki oraz przedszkola. Wszystko to, w odległości krótkiego spaceru będzie teraz dostępne również dla osób i zespołów, pracujących w WORKO.

Lecz na tym nie koniec, inwestycja oferuje bowiem dostęp do stref rekreacji, zlokalizowanych nad samą rzeką. Tuż po pracy można  więc odpocząć na bulwarach nadodrzańskich – jeżdżąc na rowerach, biegając, spacerując lub odwiedzając miejską plażę. To doskonały pomysł również na integrację zespołu pracowników.

Krótko, dłużej, coraz dłużej

Elastyczna oferta najmu jest wpisana w DNA WORKO. Inwestor oferuje dwa pakiety najmu czasowego w przedziale od 6 do 12 miesięcy (WORKO Cool) i +12 miesięcy (WORKO Smart). Ceny za wynajem biurek wahają się w zależności od ich liczby oraz czasu, na który zostanie podpisana umowa. Jednak wszystkich zainteresowanych Vantage Development zaprasza do indywidualnego kontaktu, istnieje bowiem możliwość przygotowania oferty szytej na miarę – na krótszy bądź dłuższy okres, dostosowanej do potrzeb i budżetu przyszłego najemcy.

Więcej informacji o projekcie: http://worko.pl/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 9 najciekawszych wydarzeń [7-9 czerwca 2019]
Następny artykuł100 tys. pszczół zamieszka na dachu Green2Day!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.