Odra’zuu – nowa restauracja na mapie Wrocławia! [JUŻ OTWARTA]

0

Wrocław jest miastem, w którym nie brakuje smacznych i wyjątkowych restauracji. Prawie każdego miesiąca na jego mapie odkrywane są kolejne miejsca, do których można pójść na lunch lub romantyczną kolację we dwoje.


Jeśli lubicie poznawać nowe smaki i kosztować kuchni z różnych zakątków świata, to mamy dla Was naprawdę dobrą wiadomość! Kilka dni temu odbyło się
otwarcie nowej restauracji – Odra’zuu.

Wnętrze z tropikalną duszą

W lokalu poczujecie się jak w egzotycznym zakątku świata. Swobodny charakter surowego wnętrza przełamany jest tropikalną scenerią i jasnymi kolorami.

Potrawy z różnych stron świata

W menu królować będzie mieszanka smaków, kolorów i aromatów zdrowych, naturalnych składników. Jak zapowiadają właściciele lokalu, kuchnia fusion w Odra’zuu, łączyć będzie tradycyjne przepisy ze wszystkich zakątków świata w taki sposób aby ostatecznie stworzyć ich nową kulinarną wariację.

W ofercie znajdziecie zarówno pyszne owocowe śniadania jak i lunchowe bowle, potrawy wegańskie, a także kilka wyjątkowych pozycji przygotowanych przez szefa kuchni.

Lokal przyjazny zwierzętom

Odra’zuu jest kolejną restauracją we Wrocławiu, do której możesz śmiało przyjść ze swoim psem. Cieszy nas fakt, że coraz więcej miejsc w naszym mieście jest przyjaznych zwierzętom.

Atrakcje dla dużych i małych

Odra’zuu znajduje się w niedalekiej odległości od wrocławskiego Rynku, w pobliżu pl. Jana Pawła II. To dobre miejsce na wypad z rodziną lub grupą przyjaciół. W słoneczne dni będziecie mogli zrelaksować się na ogródku oraz na tarasach nad Odrą, gdzie wypijecie piwko, lampkę wina lub pyszną kawa parzoną przez doświadczonych baristów. W tym czasie Wasze pociechy mogą spędzić czas w kąciku dla dzieci.

Restauracja znajduje się we Wrocławiu przy ul. Sikorskiego 7b (Atal Tower).
Więcej informacji znajdziecie na profilu fb: https://www.facebook.com/odrazuu/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKongres Wrocławskich Organizacji Pozarządowych [PROGRAM]
Następny artykułŻywa Biblioteka – wypożycz człowieka do dialogu [CO, GDZIE, KIEDY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.