Wiosenna sąsiedzka wymiana roślin na Przedmieściu Oławskim

0
a

Przygotujcie się na wiosenne porządki w swoich ogródkach i na balkonach i weźcie udział w Sąsiedzkiej Wymianie Roślin na Przedmieściu Oławskim. Będzie to kolejne już wydarzenie l w Centrum Aktywności Lokalnej – PrzedPokój H13 przy ul. Hercena 13, które pozwala na wymianę różnego rodzaju roślin pomiędzy sąsiadami. Wymiana odbędzie się w sobotę, 25 marca w godz. 13:00 – 15:00. Wstęp jest wolny.

Z jednej strony będzie to doskonała okazja do pozbycia się nadmiernych roślin, które już nie spełniają Waszych oczekiwań, a z drugiej strony, możecie zdobyć nowe, zdrowe i piękne roślinki, które wzbogacą Wasze ogrody i balkony.

Przygotowania do Sąsiedzkiej Wymiany Roślin warto zacząć już teraz, przeglądając ogródki i balkony i wybierając rośliny, które chcielibyście wymienić. Ważne jest, aby upewnić się, że rośliny są zdrowe i wolne od chorób.

Przy wymianie roślin, warto zwrócić uwagę na potrzeby roślin, takie jak wymagania co do wilgotności gleby, nasłonecznienia czy temperatury. Dobrze jest również zapytać innych o radę, jak najlepiej zadbać o nowe roślinki.

Sąsiedzka Wymiana Roślin to również doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości i pogadania z sąsiadami. Wspólna pasja do ogrodnictwa może okazać się świetnym tematem rozmów i źródłem inspiracji do dalszych działań.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Przedmieścia Oławskiego, ale i innych osiedli do udziału w Sąsiedzkiej Wymianie Roślin i do dzielenia się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat uprawy roślin. To wydarzenie, które pozwoli nam lepiej poznać sąsiadów i cieszyć się pięknem roślin w Waszych ogrodach i na balkonach.

Wiosenna Wymiana Roślin na Przedmieściu Oławskim
Termin: 25.03.2023, godz. 13:00 – 15:00

Lokalizacja: PrzedPokój H13, ul. Hercena 13

Więcej informacji: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Kolejkowie we Wrocławiu stworzono jedyną na świecie makietę z prawdziwym deszczem!
Następny artykułNajciekawsze polskie marki ponownie we Wrocławiu. Wiosenna edycja Targów DOBRY DESIGN
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.