Najciekawsze polskie marki ponownie we Wrocławiu. Wiosenna edycja Targów DOBRY DESIGN

0

Przed nami długo wyczekiwana przez wszystkich wiosna, a z nią kolejna znakomita edycja Targów DOBRY DESIGN. Po raz kolejny odbędzie się wyjątkowe, dwudniowe wydarzenie z odpowiedzialnym dizajnem, modą, plakatem i rzemiosłem w rolach głównych. Będzie inspirująco i energetycznie.

Moda, dizajn, plakat i rzemiosło w inspirującej, energetycznej odsłonie

Spotkanie z twórcami, projektantkami i rzemieślnikami z całej Polski. Tradycyjnie już i tym razem znajdziecie najciekawsze trendy, nowe kolekcje modowe, oryginalne, autorskie projekty rzemieślnicze, a przede wszystkim ludzi, którzy je tworzą.

Będzie sporo nowości, a wśród nich także meble, lampy, tekstylia i klimatyczne dodatki do wnętrz.

„KAHO to projekty wykonywane z największą starannością z wykorzystaniem autorskich metod produkcji. Dzięki temu cieszą nie tylko oko, dostarczają również nieopisanej przyjemności w dotyku. Na targach Dobry Design po raz pierwszy zaprezentujemy kilka naszych najnowszych realizacji: stół jadalniany Ariwle, regał Nipis oraz zestaw stolików kawowych”–  zaprasza Jan Jakubowski z KAHO

Targi DOBRY DESIGN to także oryginalna moda od najlepszych polskich marek

Podczas najbliższej edycji zapowiada się kilka świetnych debiutów. Między innymi marka HABUNTAY.

„HABUNTAY czyli współczesne kimona o niepowtarzalnych wzorach. Szyte są z naturalnych tkanin przywożonych z dalekich podróży. Ania, twórczyni i projektantka marki przenosi do nich swoją życiową filozofię opartą na swobodzie i minimalizmie. Łączy ją z najwyższej jakości wykończeniem. Wzory kimon bazujące na tradycji to unikalne stroje, które mają służyć kobietom i mężczyznom jak najdłużej. HABUNTAY oznacza „na zawsze”. Przygodę z własnym kimonem można rozpocząć od pojedynczego egzemplarza szytego na zamówienie. We Wrocławiu projektantka po raz pierwszy pokaże swoją kolekcję.”

Wśród debiutujących marek znajdziecie m.in:

  • Naked Upcycling Design / NUD, GUSTA, Boho Zone, HallyWonderBird – moda
  • Katarzyna Foit Bijouterie – biżuteria

– Twingist – plakaty

– Nisos – lampy ceramiczne

– Soya&Herbs – wellness

  • Tutti Biutti – vintage do domu prosto z Toskanii.
  • Avant-Gardiste AG – kosmetyki

A także zapowiedzi od projektantek i projektantów którzy/re goszczą tu cyklicznie.

„Na targi DOBRY DESIGN szykujemy szeroką gamę wszelkiego rodzaju kubków, filiżanek i czarek, ale także miski i talerze. Będzie dużo koloru i wiosennego vibe’u. Pojawią się nasze klasyki czyli kubki trapezowe, takie które można postawić na kanapie i się nie przewrócą 😉 Dla miłośników i miłośniczek minimalizmu i naturalnej kolorystyki proponujemy kolekcję Basic White, czyli połączenie bieli i naturalnego koloru gliny z bazaltowymi piegami.” zapowiadają Magda i Wojtek z Nekanda Ceramika

„Specjalnie na tę edycję Dobrego Designu szykuję nową wiosenną kolekcję, w której planuję poeksperymentować nie tylko z wzorami, ale również z kształtami – marzą mi się asymetryczne organiczne formy. Do tego wprowadziłam ostatnio nową elegancką serię wyrobów w pełnej oprawie srebrnej. Na codzień działam i wystawiam się w Warszawie, więc już sama wycieczka do Wrocławia i spotkanie z nowymi klientami będzie dla mnie wyzwaniem! Zapewnia Magda Ziółkowska – Biżuteria z Talerzy, którą poznaliście u nas kilka lat temu, a teraz wraca do nas z nowymi projektami. Już nie możemy się doczekać!

I tym razem nie zabraknie także:

– Matylda Zielińska, Hellaclay, Biżuteria Nakame, Joanna Muzyka Studio, OTO jewelry,    Szlify czyli dużo dobrej biżuterii.

– MONIfaktura, Mūdo ceramic –  ceramika

– Beatnik Illustrations, Weronika Tarka, MAD PRFNK – plakat i ilustracja

  • INNAF, Intensi, LIK, REINKREACJA, Ohbemore, Yes To Dress – moda wiosenna
  • Makutu- kosmetyki naturalne

– Poławiacze Pereł i CLAROSCURO oraz Tashka z książkami dla dzieci i dorosłych

  • jaram się, Emka Design – świece sojowe

Warto również wspomnieć, że zakupy na Targach Dobry Design to odpowiedzialne kupowanie. Wszystkie rzeczy proponowane przez wystawców to ich projekty, najczęściej realizowane przez nich samych lub w niewielkich rodzimych manufakturach.

Wspieramy i promujemy lokalne i odpowiedziane zakupy.

Targi DOBRY DESIGN WIOSNA są kontynuacją cyklu, który przyciąga wrocławianki i wrocławian od 2014 roku. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła już tradycyjnie Akademia Sztuk Pięknych we Wrocławiu.

Duża różnorodność i wysoki poziom prezentowanych propozycji. Tym razem blisko 80 wystawców zaprezentuje swoje projekty.

Dwie kondygnacje CONCORDIA DESIGN WROCŁAW – parter i 4 piętro.

TERMIN: sobota 25 marca, godzina 11-19, niedziela 26 marca, godzina 11-18

MIEJSCE: Concordia Design Wrocław

Wstęp: wolny

Patronat Honorowy: ASP Wrocław

Organizator: Targi DOBRY DESIGN / Magdalena Grobelna

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWiosenna sąsiedzka wymiana roślin na Przedmieściu Oławskim
Następny artykułDlaczego warto wybrać rolety rzymskie?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.