Dlaczego warto wybrać rolety rzymskie?

0
Curtain interior decoration in living room with sunlight

Roleta okienna jest rozwiązaniem praktycznym i estetycznym, dlatego tak wiele osób decyduje się na zainstalowanie jej w swoim mieszkaniu lub domu. Mało tego – również liczne biura czy pomieszczenia użyteczności publicznej często wybierają to rozwiązanie jako najbardziej optymalne. Rolety wewnętrzne, czy to drewniane, aluminiowe czy z materiału są bardzo funkcjonalne i można dostosować je do wszystkich stylów wystroju. Czy są eleganckie? Zdania na ten temat są podzielone, niektórzy wolą tradycyjne zasłony, które układają się w piękne fałdy. 

Rolety rzymskie spełniają rolę przypisaną zarówno tego rodzaju produktom, jak i rolę zasłon. Czy wobec tego będą pasowały do eleganckich wnętrz?

Rolety rzymskie od Karnix – jakie są ich najważniejsze zalety?

Rolety okienne rzymskie szyte są z doskonałych jakościowo materiałów, które – układając się na oknie  prezentują najlepsze cechy koloru i użytej do szycia tkaniny. Nasze rolety rzymskie powstają z tkaniny Ines o perłowym połysku i Canvas Premium, pasującej do najbardziej eleganckich wnętrz.

 Rolety rzymskie warto wybierać, ponieważ:

  • są bardzo stylowe i odnajdują się nawet w reprezentacyjnych wnętrzach. Salon lub gabinet w stylu glamour, kolonialnym czy klasycznym to idealne pomieszczenie dla tych rolet. Oczywiście można dopasować je również do innych typów aranżacji;
  • wyglądają jak połączenie zasłony i żaluzji, co spodoba się miłośnikom tradycyjnych rozwiązań;
  • łatwo je utrzymać w czystości. Materiał można prać w delikatnych środkach;
  • możliwe są różne rodzaje montażu – do ściany lub sufitu (co wiąże się z wierceniem dziur) lub bezinwazyjny do skrzydła okiennego;
  • dzięki zastosowanemu mechanizmowi (sznurkowemu lub koralikowemu), roleta rzymska może być zatrzymana na dowolnej wysokości okna, przez co wpuszczasz do wnętrza tyle światła, ile potrzebujesz;
  • rolety rzymskie nadają się do każdego pomieszczenia, równie dobrze jak w salonie wyglądają np. w kuchni.

Rolety wewnętrzne rzymskie od Karnix to doskonałe rozwiązanie jeśli chcesz nadać wnętrzu stylowego charakteru. Dobrym pomysłem do wszystkich pomieszczeń będą też żaluzje wewnętrzne dzień noc, które nie tylko świetnie wyglądają, ale również chronią przed słońcem, zaś dzięki warstwie transparentnej jeśli już przepuszczają światło, to jest ono delikatnie rozproszone.

Karnix i jego stylowe rolety wewnętrzne

Rolety na okna od Karnix można dopasować do każdej możliwej aranżacji i pomieszczenia. Jeżeli przekonuje Cię stylowość i funkcjonalność rolet, obejrzyj rolety rzymskie w ofercie Karnix – znajdzie się w niej coś do kuchni, salonu i sypialni. Kolorystyka jest również bardzo ciekawa: od barw neutralnych i wtapiających się w tło, po żywe i energetyczne, prawdziwie kolorystyczne akcenty aranżacji. Znajdziesz tu również żaluzje dzień noc, rolety drewniane, aluminiowe i wiele innych produktów, które pomogą odmienić wizerunek wnętrz na jeszcze bardziej oryginalne i stylowe.

Wysyłka każdego zamówienia odbywa się w ciągu 24h. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się ofercie Karnix – im szybciej zaczniesz ulepszać przestrzeń wokół siebie, tym lepiej!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNajciekawsze polskie marki ponownie we Wrocławiu. Wiosenna edycja Targów DOBRY DESIGN
Następny artykułMieszkańcy wrocławskiego zoo: Poznajcie dikdika. 1 marca na świat przyszło kolejne maleństwo
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.