Wino w prezencie. Gdzie kupić świąteczne zestawy?

0

Jest jakaś magia w okresie Świąt Bożego Narodzenia, która sprawia, że pragniemy obdarować bliskie nam osoby. Już na długo wcześniej zaczynamy rozglądać się za podarunkami dla najbliższych. Odruch przychodzi niemal automatycznie, z głębi nas, po prostu czujemy, że ten czas jest wyjątkowy.

Obdarowujemy rodzinę, przyjaciół, znajomych, ale równie chętnie koleżanki i kolegów z  którymi spędziliśmy wiele czasu nad wspólnymi projektami w pracy. Prowadząc firmę traktujemy że okres świąteczny i noworoczny jako czas podsumowań i właściwy moment, aby docenić zaangażowanie i starania pracowników, a partnerom w biznesie podziękować za dotychczasową współpracę.

Spersonalizowane upominki

Tutaj warto zatrzymać się na chwilę, by pomyśleć nad prezentem wyjątkowym i oryginalnym. Spersonalizowane upominki to doskonałe rozwiązanie. Poprzez swoją formę zapadają głęboko w pamięć, a będąc wyrazem podziękowań wspierają więź z pracodawcą, klientem czy partnerem biznesowym.

I tu pojawia się pytanie dlaczego wino się tak dobrze sprawdza się w roli prezentu? Oprócz tego, że jest ono idealnym towarzyszem spotkań i celebracji, wino przywołuje wspomnienia, pobudza zmysły, pozytywne emocje i marzenia. Wręczając wino opowiadamy historię ludzi, którzy ten trunek stworzyli oraz miejsca, w którym powstało. Wybór odpowiedniej butelki, choćby na spotkanie rodzinne, przysparza jednak wielu osobom dylematu. W takiej sytuacji warto sięgnąć po specjalistyczną poradę. Podarowując wino odpowiednio dobrane przez sommeliera daje pewność, że prezent jest nieprzypadkowy i nadaje mu dodatkowej wartości i charakteru.

Świąteczne zestawy z winem

Wyjątkowe świąteczne zestawy z winem od lat przygotowuje dla klientów w całej Polsce zespół Otovino.pl:

„Nasz zespół nie tylko dobiera butelki do odpowiedniej okazji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Wiemy, jak bardzo liczy się w dzisiejszych czasach personalizacja. W okresie Świąt świetnie sprawdzają się eleganckie pudełka prezentowe z butelką dobrego wina, opatrzone logo firmy. Subtelne logo możemy umieścić nie tylko na opakowaniu, ale nawet na samej etykiecie. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również zestawy z polskim winem. Tutaj współpracujemy z najbardziej cenionymi producentami wina w Polsce. Z naszych obserwacji poczynionych podczas przeprowadzanych degustacji firmowych wynika, iż często polskie wino wzbudza w uczestnikach największe i niezmiernie pozytywne emocje. Degustujący często nie spodziewają się, iż wino produkowane lokalnie niejednokrotnie dorównuje jakością butelkom pochodzących ze znanych nam regionów winiarskich takich jak Włochy, Niemcy czy Francja. Stąd za każdym razem dokładamy starań, aby nasz zestaw z polskim winem pozytywnie zaskoczył obdarowanych. W świątecznym okresie oferujemy również szykownie oprawione szampany lub klasyki, zarówno w czerwieni jak i bieli.”

Firmowy prezent na Święta to doskonała szansa, by wykazać się oryginalnością oraz nieszablonowym podejściem. Tu sięgając po pomoc eksperta mamy gwarancję jakości prezentu oraz zadowolenia obdarowanych.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŚwinka Peppa na żywo wraca do Wrocławia – spektakl dla najmłodszych
Następny artykułJak poznać nowych ludzi przez Internet?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.