Świnka Peppa na żywo wraca do Wrocławia – spektakl dla najmłodszych

0

Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają małych widzów na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i dobrej zabawy. Już 20 listopada na scenie Teatru Polskiego we Wrocławiu bohaterka niezwykle lubianej kreskówki zaprosi dzieci do wspólnej przygody. Przedstawienie “Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.

Urodziny na scenie

W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej – Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.

Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.

Do końca roku Świnka Peppa odwiedzi inne polskie miasta: Warszawę, Katowice, Toruń, Poznań, Lublin, Siedlce, Marki, Pruszków i Częstochowę.

Bilety dostępne są na KupBilecik.pl oraz na stronie www.swinkapeppanazywo.pl

KIEDY:
20.11.2022 (niedziela), spektakle o godzinie: 10:00, 13:00, 16:00

GDZIE:
Teatr Polski, ul. Gabrieli Zapolskiej 3, Wrocław

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU:
60 minut + przerwa

INFORMACJE O TWÓRCACH
Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky
Scenografia i kostiumy: Maria Kanigowska
Muzyka: Michał Zdrzałek

Spektakl na licencji: Hasbro
Produkcja: MGR productions

Obsada:

Karolina Marcisz, Aleksandra Batko, Agnieszka Raj-Kubat, Kamil Mularz, Szymon Michlewicz-Sowa, Dariusz Dyla, Anna Berek, Filip Wojcik

Więcej o spektaklu:

Strona www: www.swinkapeppanazywo.pl

Facebook:  www.facebook.com/swinkapeppanazywo

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRusza wielkie zazielenienie ulicy Legnickiej i Lotniczej we Wrocławiu!
Następny artykułWino w prezencie. Gdzie kupić świąteczne zestawy?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.