a

Pierwszy dzień wakacji już 20 czerwca, a wraz z nim inauguracja sezonu wakacyjnego w Kopalni Sterefie Wakacji – miejscu letniego wypoczynku, zlokalizowanym w Paniowicach, 2 km od Wrocławia. Główną atrakcją będzie otwarcie nowej strefy sportów wodnych. W programie również zlot samochodów tuningowych Moto Summer 2K19.

Czerwcowy, długi weekend zapowiada się naprawdę gorąco, jest to więc doskonały czas na wypad z rodziną i przyjaciółmi nad wodę, do Kopalni. Kompleks został zbudowany wokół akwenu mieszczącego się na terenie dawnej żwirowni w Paniowicach. Dzięki ogromnej plażowej przestrzeni otoczonej zielenią obszaru Natura 2000 Dolina Widawy, miejsce idealnie oddaje klimat słonecznych wakacji.

Na terenie obiektu każdy sam decyduje, w jaki sposób chce odpocząć, dzięki podziale kompleksu na 4 strefy – rodzinną plażę, rozrywkową przestrzeń beach clubu, klimatyczną zatokę z pomostami i altanami oraz wyspę przystosowaną do wypoczynku z czworonogami. Dla ochłody – w weekend otwarcia wystartuje w Kopalni kolejna, długo wyczekiwana strefa sportów wodnych z bogatą ofertą zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów. Będzie to więc wyjątkowy punkt na mapie Dolnego Śląska dla osób szukających letniego szaleństwa i aktywności. Na fanów adrenaliny czekają między innymi:

  • Flyboard
  • Wodna skocznia BLOB JUMP
  • Tor skimboardowy
  • BIG BUBBA
  • Wodny park zabaw WIBIT
  • Deski SUP
  • Tor triathlonowy
  • Kajaki i rowery wodne

Atrakcje również na lądzie

Najmłodszych ucieszy schowany w cieniu plac zabaw oraz szeroka plaża umożliwiająca budowanie piaskowych zamków. Dla urlopowiczów lubiących rekreację na brzegu czekają boiska do siatkówki, piłki nożnej, badmintona oraz przestrzeń do street workoutu.  Kopalnia to  również foodtraki, beach bary oraz mnóstwo pyszności dla małych i dużych plażowiczów zgłodniałych podczas beztroskiej zabawy.

W sobotę i niedzielę kompleks stanie się dodatkowo polską stolicą motoryzacji! Wszystko dzięki II edycji Moto Summer – Wrocław, na którym pojawią się najciekawsze samochody tuningowane z całej Polski. Wydarzeniem zainteresowało się już 6 000 miłośników czterech kółek, więc będzie to idealny czas na wymianę doświadczenia z innymi pasjonatami.

Jak dojechać?

Kopalnia Strefa Wakacji znajduje się w Paniowicach pod Wrocławiem, 25 minut od centrum miasta. W weekend inauguracji sezonu ośrodek będzie dostępny od godziny 10:00 do 20:00. Bilet wstępu kosztuje tylko 10 – 13 zł. Na miejsce najlepiej dojechać drogą wojewódzką nr 342 w kierunku Obornik Śląskich, lub pociągiem wysiadając na stacji Szewce. Trasę można pokonać również rowerem (około 40 min).

Zapraszamy do Kopalni Strefy Wakacji – Paniowice ul. Odrzańska 11, 55-120 Oborniki Śląskie.

Więcej informacji: https://www.kopalnia.wroc.pl/
Adres wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/345483702828113/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowa szkoła rodzenia na Stabłowicach!
Następny artykułZnamy program pierwszej edycji Bioweekendu w Hotelu Dębowym!
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.