Wielkie Otwarcie Mariny Kleczków – nowy beach bar w miejscu słynnego kąpieliska!

0

W starym zabytkowym już Kąpielisku Różanka powstała nowa przestrzeń we Wrocławiu – Marina Kleczków. To miejska plaża, która wystrojem i duchem przywołuje nadmorskie klimaty.

Marina już działa, ale zapowiada swoje wielkie otwarcie na 3 lipca (sobota) na godz. 19:00. W planach wiele atrakcji, a główną gwiazdą wieczoru będzie zespół Conga Line, czerpiący ze ska, reggae a nawet swingu i jazzu, ale swej pracy nadający własne i unikatowe brzmienie.

To ekipa nieprzeciętnych postaci muzycznych w bardzo naturalny sposób bawiących się zarówno dźwiękiem jak i słowem. Ekipa od wielu lat aktywnie udziela się koncertowo i ma na koncie występy na Poland Rock Festiwal 2019, Sylwester na Wrocławskim Rynku „Kolory Radości” 2017/2018, występ na wrocławskim PPA 2017 oraz wiele innych wspaniałych występów. Obecnie zespół pracuje nad nową płytą. Grupa współtworzyła ze znanymi muzykami na co dzień związanymi z własnymi projektami, takimi jak Blade Loki, Pink Freud czy Mesajah.

Nowa miejska plaża znajduje się przy ul. Pasterskiej 2 w miejscu dawnego Kąpieliska Różanka – powstałego w 1927 roku we Wrocławiu. Było to nie tylko kąpielisko, ale również  ośrodek wypoczynku i rekreacji. Projektantem tego miejsca był Richard Konwiarz.

Wielkie otwarcie Mariny Kleczków
Termin: 3 lipca, godz. 19:00
Wstęp wolny

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOpera Wrocławska zaprasza na bezpłatne letnie warsztaty oddechowe
Następny artykułPrzełomowe testy genetyczne wykrywające chorobę Alzheimera powstają we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.