Wielkie charytatywne szycie misiów w Magnolia Park

0

Będą miękkie, idealne do przytulania i co ważne – zrobione samodzielnie. W najbliższą sobotę w Magnolia Park każdy będzie mógł uszyć swojego misia i wesprzeć Fundację Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

19 listopada w Magnolia Park odbędą się warsztaty szycia maskotek, podczas których uczestnicy będą mogli własnoręcznie stworzyć misia lub poduszkę.

·        W warsztatach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli.

·        Warsztaty odbędą się w godzinach 11:00 – 16:00 na poziomie 0. Cały dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Wielkie szycie misiów z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia w Magnolia Park to już tradycja. W tym roku podczas warsztatów organizowanych pod hasłem „Uszyj Misia” będzie można uszyć własnoręcznie swoją przytulankę, a cały dochód z akcji zostanie przekazany na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. – Rola rękodzieła wzrasta, dlatego samodzielnie zrobiona przytulanka jest bezcenna. Bezcenny jest też czas, który rodzice mogą spędzić ze swoimi dziećmi, szyjąc wspólnie maskotki i poduszki – mówi Marta Golnik z Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Warsztaty „Uszyj Misia” odbędą się Magnolia Park w godzinach 11.00-16.00 na poziomie 0 od strony ul. Legnickiej.

Uczestnicy warsztatów będą mogli własnoręcznie wykonać misie oraz poduszki z wcześniej przygotowanych materiałów i ozdobić je według własnego uznania guzikami, wstążkami i napami.

Udział w warsztatach jest płatny i wynosi 35 zł, a dochód z całego wydarzenia zostanie w całości przekazany na cele statutowe Fundacji i pomoc jej podopiecznym.

Organizatorzy podkreślają, że nie ma ograniczenia wiekowego dla uczestników warsztatów, a dzieciom mogą towarzyszyć rodzice. Wszystkich biorących udział w akcji będą wspierać osoby z Fundacji, czuwając nad wydarzeniem i pomagając dzieciom w prawidłowym szyciu pluszaków. – Światowy Dzień Pluszowego Misia to doskonała okazja, by nie tylko spędzić miło czas całą rodziną, ale także aby pomóc podopiecznym Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami w najbliższą sobotę do Magnolia Park – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Akcja „Uszyj Misia” już po raz kolejny gości w Magnolia Park. Podobne odbyły się z okazji Dnia Dziecka i zeszłorocznego Światowego Dnia Pluszowego Misia. Jak podkreślają organizatorzy, na warsztatach pojawiają się nowi uczestnicy, a także ci, którzy ponownie wracają ze swoimi dziećmi, by własnoręcznie stworzyć nowe misie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTargi Jedyne w Swoim Rodzaju | EDYCJA ŚWIĄTECZNA już 26-27 listopada powraca do Wrocławia!
Następny artykułWe Wrocławiu otwarta została Wirtualna Sala Zbrodni – jedna z najnowocześniejszych na świecie!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.