Targi Jedyne w Swoim Rodzaju | EDYCJA ŚWIĄTECZNA już 26-27 listopada powraca do Wrocławia!

0

Wielkimi krokami zbliża się wydarzenie, którego mieszkańcy Wrocławia wypatrywali z utęsknieniem – 26-27 listopada w Hali Stulecia po raz kolejny odbędą się Targi Jedyne W Swoim Rodzaju, czyli największe w Polsce święto rzeczy wyjątkowych.

To wydarzenie, które w całości poświęcone jest popularyzacji polskiego craftu. Czemu warto je odwiedzić?

Organizatorzy Targów Rzeczy Wyjątkowych kochają Święta, dlatego chcą przenieść Was w ten magiczny klimat już 26-27 listopada w Hali Stulecia!

Ponad 200 wystawców z pomysłami na świąteczne niespodzianki dla najbliższych. Zdajemy sobie z tego sprawę, że pomysł na prezent nie zawsze przychodzi łatwo do głowy, dlatego tylko na Targach Jedyne w Swoim Rodzaju w jednym miejscu znajdziecie mnóstwo inspirujących i wyjątkowych podarunków. Dzięki ogromnej różnorodności, każdy znajdzie coś dla siebie i bliskich!

Wydarzenie przeniesie Was w wyjątkowy klimat świątecznej atmosfery!
Zapach choinki, piernika i korzennych przypraw będzie unosił się w pięknej budowli Hali Stulecia przez cały weekend!

Targi Jedyne W Swoim Rodzaju to gratka dla wszystkich tych, którym bliski sercu jest polski kraft. Są spotkaniem nie tylko z wyjątkowymi produktami, ale także z ich utalentowanymi twórcami. To okazja do poznania niezwykłych historii ponad 200 wystawców, którzy uraczą gości swoim niepowtarzalnym rękodziełem z takich kategorii jak:

CERAMIKA | HAND MADE | DLA DOMU | SZTUKA | ROŚLINY| KOSMETYKI NATURALNE | ZAPACHY | PRINT&PLAKATY | PRODUKTY ZERO WASTE | MODA | DLA DZIECI | LITERATURA | STREFA DOBREGO SMAKU | PIWA KRAFTOWE | SMAKI i inne

Czego można się spodziewać? Poszukiwacze niezwykłości zagłębić się będą mogli w alejki pełne kosmetyków, sztuki, roślinności, ceramiki, literatury czy mody. Nie zabraknie także uczty dla smaku i węchu, a i dzieci znajdą coś dla siebie. Samo wydarzenie uzupełnią towarzyszące mu tematyczne strefy – jedno jest pewne, nie sposób będzie się nudzić!

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź link do wydarzenia poświęconego Targom na fejsbuku: https://www.facebook.com/events/1069820767292654

C-ART DAYS, czyli strefa sztuki

C-Art Days to wydarzenie towarzysząca Targom Jedynym W Swoim Rodzaju i pełna emocji przystań dla tych, którzy uwielbiają sztukę. To w tej strefie goście spotkać będą mogli artystów-plastyków z całej Polski, którzy zaprezentują swoje ilustracje, plakaty czy obrazy. Ich ideą jest przybliżenie sztuki i jej twórców do samych odbiorców.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat C-Art Days: https://www.facebook.com/events/1171018133748696/

SWEX, czyli strefa streewearu

Gratką dla miłośników nowoczesnej mody będzie SWEX, czyli strefa poświęcona zarówno gwiazdom polskiego streetwearu, jak i interesującym nowym twórcom. To przestrzeń dla niezależnych marek i alternatywa dla klasycznych modowych zakupów.

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat SWEX: https://www.facebook.com/events/8573059422720292

Lotny Festiwal Piwa, czyli strefa smaku i węchu

Rękodzieło i sztuka to nie wszystko – spragnionych amatorów złocistego trunku ucieszy z pewnością specjalna część targów poświęconych kraftowemu piwu! Lotny Festiwal Piwa, znany w wielu miastach Polski, zadba o mocny smakowy line-up Targów. Najlepsi eksperci opowiedzą o tajnikach warzenia piwa, o tym, jak je degustować i od czego zacząć przygodę z kraftem. Piwo wzmaga apetyt, więc nie zabraknie także strefy gastronomicznej!

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat LFP: https://www.facebook.com/lotnyfestiwalpiwa

BIŻU, czyli strefa wszystkiego, co piękne

Specjalna część Targów zostanie poświęcona pięknej biżuterii. W morzu niezwykłych ozdób utoną wszyscy Ci, którzy poszukują nietuzinkowych akcesoriów i dodatków. Setki pierścionków, bransoletek czy naszyjników… dla każdego znajdzie się coś dobrego!

Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat BIŻU:
https://www.facebook.com/profile.php?id=100086733901736

Gdzie: Hala Stulecia, Wrocław
Kiedy: 26-27 listopada 2022 roku

Rozkład jazdy:

SOBOTA:
11:00-19:00
Targi Jedyne w Swoim Rodzaju/SWEX/BIŻU/C-Art Days/Lotny Festiwal Piwa

NIEDZIELA:
11:00-18:00
Targi Jedyne w Swoim Rodzaju/SWEX/BIŻU/C-Art Days/ Lotny Festiwal Piwa

Wejście: 10 zł (dzieci do lat 7 wchodzą za darmo!)

Pamiętaj – jeden bilet upoważnia do wejścia na każdą ze stref!

Bilety: https://plannsy.pl/

Po #wyjątkoweprezenty i nie tylko zapraszamy na Targi Jedyne w Swoim Rodzaju!

Zabierzcie ze sobą bliskich, przyjaciół i cieszcie się niesamowitym klimatem i niezapomnianymi wspomnieniami!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDzień Życzliwości w Magnolia Park – zostań superbohaterem gry miejskiej i zobacz „życzliwą” wystawę
Następny artykułWielkie charytatywne szycie misiów w Magnolia Park
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.