Dzień Życzliwości w Magnolia Park – zostań superbohaterem gry miejskiej i zobacz „życzliwą” wystawę

0

Ubiorą peleryny poMOCY i wykonają siedem życzliwych zadań, by finalnie zakończyć zabawę w Magnolia Park. To jednak nie wszystko – z okazji Dnia Życzliwości w największej na Dolnym Śląsku galerii można oglądać również wystawę „życzliwych” plakatów.

W tym roku obchody Dnia Życzliwości we Wrocławiu stanowią zwieńczenie Roku Dobrych Relacji. 20 listopada we Wrocławiu przygotowano całą masę atrakcji, m.in. grę miejską pod hasłem „Bądź życzliwy! Nieś PoMOC!” i wystawę plakatów w Magnolia Park.

Motywem przewodnim gry miejskiej, w której do wygrania są atrakcyjne nagrody, jest skupienie się na drugim człowieku. Uczestnicy ubrani w Peleryny poMOCY przemierzą Wrocław, by sprostać siedmiu zadaniom, w których będą musieli wykazać się sprytem, pomysłowością i humorem. Superbohaterowie wystartują z Rynku przy Krasnalu Życzliwku i zakończą swoją przygodę w Magnolia Park.

Udział w grze jest bezpłatny, a zapisy drużyn przyjmowane są do 18 listopada na adres mailowy zapisy@exploring.pl.

Na uczestników czekają także nagrody w postaci modnych toreb z banerów Magnolia Park, gier planszowych, książek dla dzieci i zestawów słodyczy przygotowanych przez centrum handlowe Magnolia Park. Każdy, kto weźmie udział w grze, otrzyma bilety do kina. Nie zabraknie także słodkiego rozgrzewającego poczęstunku w postaci gorącej czekolady i zimowej herbaty.

Dzień Życzliwości to wyjątkowy dzień dla wszystkich wrocławian. W tym roku Wrocław świętuje go już siedemnasty raz. Magnolia Park od lat łączy ludzi i dlatego cieszymy się, że zostaliśmy partnerem tegorocznej gry miejskiej. To wydarzenie, poza okazją do zabawy, ma wymiar edukacyjny i uwrażliwia nas na potrzeby i emocje drugiego człowieka – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Do końca listopada na terenie galerii handlowej można również oglądać wyjątkową wystawę życzliwych plakatów. Na poziomie 0 (przy salonie Jubitom) znajdują się wszystkie projekty graficzne, które powstały z okazji Dnia Życzliwości w latach 2006-2022. Autorem wszystkich kreacji jest Andrzej Tylkowski.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułŚwiatłogród – czyli zimowa iluminacja Ogrodu Botanicznego we Wrocławiu powraca! 2022/2023
Następny artykułTargi Jedyne w Swoim Rodzaju | EDYCJA ŚWIĄTECZNA już 26-27 listopada powraca do Wrocławia!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.