,,Wielka woda” – nowy serial na Netflixie o powodzi 97′ we Wrocławiu! [ZOBACZ TRAILER]

0
fot. Netflix

Dziś 12. lipca 2022 roku mija 25 lat od powodzi tysiąclecia we Wrocławiu. Netflix zapowiedział, że już jesienią obejrzymy serial ,,Wielka woda” – nawiązujący do tej wielkiej tragedii wielu mieszkańców. 

„Wielka woda” to sześcioodcinkowy dramat katastroficzny w reżyserii Jana Holoubka (reżyser formatujący) oraz Bartłomieja Ignaciuka, według scenariusza Kaspra Bajona i Kingi Krzemińskiej, rozgrywający się podczas powodzi tysiąclecia, która nawiedziła Wrocław i okolice w 1997 roku.

,,Gdy fala powodziowa zbliża się do stolicy Dolnego Śląska, zapada decyzja – aby oszczędzić miasto przed niszczącym żywiołem, należy poświęcić okoliczne wsie i pola. Jak jedna decyzja wpłynie na życie całej społeczności?

Trójka głównych bohaterów, postawiona w obliczu sytuacji ekstremalnej, zmierzy się z wydarzeniami, których następstwem będzie ogrom zniszczeń oraz śmierć niewinnych osób.” – źródło: filmweb.pl

Zdjęcia do serialu były nagrywane latem ubiegłego roku we Wrocławiu. Zobacz oficjalny trailer produkcji Netflix pt. ,,Wielka woda”.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCraft Music City — Wrocław otwiera się na Craft! Otwarty Festiwal muzyczny w samym centrum Wrocławia
Następny artykułHalfPrice w Magnolia Park już otwarty. Ubrania i dodatki obniżone nawet do 80 proc.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.