Craft Music City — Wrocław otwiera się na Craft! Otwarty Festiwal muzyczny w samym centrum Wrocławia

0

Craft Music City to otwarte, trzydniowe wydarzenie muzyczne w samym centrum miasta, które ma na celu odkrycie oraz pokazanie większej publiczności młodych, niezależnych, utalentowanych jeszcze nierozpoznawalnych kraftowych artystów.

Projekt tworzy przestrzeń dla twórców, którzy chcą zaistnieć na dużej scenie muzycznej i pokazać swój talent i umiejętności szerszej publiczności.

Tegoroczna edycja festiwalu Craft Music City odbędzie się w dniach 22-24 lipca na Placu Wolności, które jest doskonałym miejscem spotkań dla wszystkich, których łączy miłość i pasja do muzyki. Plac możecie odwiedzać w piątek już od godziny 15:00, gdzie czekać będzie na Was szereg atrakcji – kraftowe piwo od naszego partnera strategicznego Browaru Zamkowego Cieszyn oraz liczne koncepcje gastronomiczne.

Craft Music City jako wydarzenie muzyczne łączy ze sobą kilka niezbędnych elementów: muzykę, dobre jedzenie oraz stworzenie mieszkańcom Wrocławia możliwości relaksu, odpoczynku i dobrej zabawy. Przed i podczas koncertów będziecie mogli odpocząć w strefie chillu.

Artyści poza wystąpieniem na scenie Craft Music City, będą mogli zawalczyć o udział w dużo większej, biletowanej imprezie — Craft Music Festival, która odbędzie się już w przyszłym roku. Wykonawcy będą starać się o Waszą uwagę, ponieważ Craft Music City to jednocześnie konkurs, na którym publiczność ma wyłonić najlepszego z występujących artystów.

Każdego dnia będziemy mogli usłyszeć sześciu artystów:

22 lipca: Joulie Fox, Monika Wiśniowska-Basel, Horsy, Wasabi, Faustina Calavera, Melancholy Hill

23 lipca: Kamil Kempiński, Desertrain, Wrona, Marek Niedzielski, Essex, In Blanco

24 lipca: Motorboats, Dawid Serio x Isho, Fjord, Neons, Tantfreaky, Ikarus Feel

Więcej informacji znajdziecie na fanpagu festiwalu: https://www.facebook.com/craftmusiccity/

oraz stronie internetowej: https://craftmusiccity.pl/

WSTĘP WOLNY!

Gdzie: Plac Wolności, Wrocław
Data: 22-24 lipca 2022r.

Godziny otwarcia:

Piątek: 15:00 – 22:00 
Sobota: 12:00 – 22:00
Niedziela: 12:00 – 22:000

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Nowe piękne szklarnie w Ogrodzie Botanicznym!
Następny artykuł,,Wielka woda” – nowy serial na Netflixie o powodzi 97′ we Wrocławiu! [ZOBACZ TRAILER]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.