Wielka impreza z Minionkami w Pasażu Grunwaldzkim

0

Już w najbliższą sobotę, 25 czerwca, do Pasażu Grunwaldzkiego zawitają nietypowi goście. Tego dnia, w godzinach 11:00 – 19:00 we wrocławskim centrum handlowym będzie można spotkać znane i lubiane Minionki.

Wszystko to za sprawą premiery najbardziej oczekiwanej komedii animowanej roku – „Minionki. Wejście Gru”, która w kinach pojawi się już 1 lipca.

BĘDZIE ZABAWA, BĘDZIE SIĘ DZIAŁO

Jeden Minionek? Nie! Dwa? To też mało! W Pasażu pojawi się cała Minionkowa Drużyna, która zapewni odwiedzającym centrum moc bajkowych atrakcji. Będą więc występy na Minionkowej Scenie, podczas których wszyscy chętni nauczą się Minion Boogie, będzie też Minionkowa Szkółka Kung Fu, rodzinny Minionkowy Quiz oraz interaktywna zabawa „Wskaż różnice”. Ale to jeszcze nie koniec! Podczas wydarzenia będzie okazja, by poznać Boba, Kevina i Stuarta czyli bohaterów pierwszych części bajki,
a tym razem do drużyny dołączy zupełnie nowy Minionek – Otto!
W sobotę na wrocławian czekać będą także:

– Emocjonujące gry zręcznościowe: Minionkowe Piłkarzyki, Cymbergaj i Magnetyczny Labirynt.

– Duża wersja gry „Znajdź 5 par” i wielkie podłogowe Minionkowe Puzzle.

– Otto Shop w którym można nabyć specjalny Minionkowy Kamień Otta i własnoręcznie go ozdobić. Obok znajdzie się też wesoła Minionkowa Fotobudka.

– Minionkowy Happy Van – zabytkowy VW T2 (tzw. „Ogórek) z wielkimi bananami na dachu – takiego tła do selfie jeszcze nie było!

CZY TO TY, CZY TO JA?

Minionki lubią dobrze się bawić i lubią rozdawać nagrody! Dlatego wszyscy uczestnicy wydarzenia, którzy przyjdą do Pasażu w Minionkowym przebraniu, otrzymają do Minionków bananowe monety. Co to takiego? To oczywiście Minionkowa „waluta”, którą można wymieniać na gadżety, pamiątki i bilety do kina.

Wydarzenie zlokalizowane będzie na poziomie 0 w strefie Atrium i trwać będzie od 11:00 do 19:00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Więcej informacji na: www.pasazgrunwaldzki.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWyścigi konne, triathlon, wianki i koncert swingowy – moc atrakcji w sobotę 25 czerwca na wrocławskim hipodromie
Następny artykułWrocław: Rusza bezpłatne Kino Letnie obok Concordii Design na Wyspie Słodowej
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.