WEST, czyli turniej idealny dla zapalonych graczy!

0

Wrocław E-Sport Tournament to inicjatywa Informacji Kulturalno-Sportowej Studentów, czyli organizacji studenckiej działającej na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Mimo tego, że jest to “raczkujący” projekt (pierwsza edycja miała miejsce w 2017 roku), cieszy się on ogromną popularnością wśród młodych ludzi.

Jak sama nazwa mówi, jest to turniej e-sportowy, który polega na rywalizacji międzydrużynowej w CS:GO. W rozgrywkach uczestniczą 32 drużyny z całej Polski. W pierwszym etapie gracze rywalizują ze sobą online, gdzie  wyłaniane są cztery najlepsze teamy. Szczęśliwcy Ci trafiają do finałowych rozgrywek odbywających się we Wrocławiu. Po stoczonym boju pełnym emocji, potu i łez w końcu zostaje wyłoniona najlepsza drużyna. Każdy gracz ze zwycięskiego teamu nagradzany jest profesjonalnym sprzętem umożliwiającym dalszy rozwój w kierunku e-sportu. Jednak WEST to nie tylko nagrody. WEST to idealna okazja, by sprawdzić samego siebie i zmierzyć się z przeciwnikami. Udział w grze otwiera także nowe horyzonty, umożliwia zdobycie cennego doświadczenia, uczy pracy w grupie oraz jest źródłem ogromnej adrenaliny.

Jeśli nie potrafisz grać – nic straconego. Przyjdź na finałowe rozgrywki i wspieraj graczy jako widownia.  Jest to idealna okazja by przyjrzeć się jak grają najlepsi w Polsce oraz spędzić czas w dobrej atmosferze.  Organizatorzy gwarantują niezapomniane wrażenia, a także wiele atrakcji, które umilą Ci kibicowanie.


Podczas wydarzenia odbędzie się również Turniej  Fortnite, Turniej Icy Tower, Turniej Fifa, Turniej Deluxe Ski Jump oraz Turniej Tekken.

Wydarzenie odbędzie się 23 marca 2019 na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Start o godzinie 9:00 , a wielki finał będzie miał miejsce o godzinie 17:00.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/WESTikss/

Wydarzenie pod patronatem portalu www.kochamwroclaw.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWiosenny wyjazd 2019 do Wrocławia. Ile zapłacisz za wypoczynek?
Następny artykułOdra Centrum – pierwszy pływający ośrodek edukacyjno-kulturalny we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.