Jakie atrakcje znajdziecie w lunaparku?

Dla miłośników jazdy – niekoniecznie z prawem jazdy – autodrom – autoscooter – platforma do jazdy na specjalnie zaprojektowanych autach włoskiej firmy Bertazzon. Maluchy mogą w ten sposób spróbować swoich sił w kierowaniu, nieco starsze dzieci ćwiczyć ruchy kierownicą i refleks, a dorośli cofnąć się do wspomnień z dzieciństwa pełnych beztroskiej zabawy.

Dreszczyk emocji i znakomita zabawa gwarantowane. Nie bez powodu autodrom uchodzi za jedną z najpopularniejszych atrakcji lunaparkowych.

Kolejka typu rollercoaster-DRAGON-znana atrakcja dla wszystkich, którym niestraszny wiatr we włosach podczas pokonywania stromych zakrętów na pędzącym po pagórkowatych torach Smoku.

Jeżeli nie lubicie szaleństwa, to idealną opcją dla Was będzie spokojna przejażdżkę na Kole Młyńskim-16 m wysokości -gondole 4-osobowe w stylu retro.

Karuzela podłogowa -bajkowa- w motywach najnowszych bajek-dla naszych najmłodszych milusińskich-30 miejsc na kolorowych figurach dopasowanych zarówno dla dziewczynek jak i chłopców -konie, karoca, dyliżans, autka i kultowy motor harley i ponadczasowa Corvetta, DUMBO-karuzela hydrauliczna.

Dla fanów adrenaliny i większych wrażeń jest popularna karuzela typu ŁAWKA-Miami surf -szaleńcze obroty i siła przeciążenia przysporzą na pewno niezapomnianych emocji.

Wśród atrakcji także trampoliny euro-bungy, na których w asekuracji instruktorów można poćwiczyć podniebne skoki, a może nawet kontrolowane przewroty w uprzężach.

Można wybrać także atrakcje wodne -Rollery -w których można poćwiczyć utrzymanie równowagi i bezpieczne przewroty w miękkich dmuchanych ścianach.

CENY ATRAKCJI W PRZEDZIALE 8-15 ZŁ

Karuzela podłogowa,bajkowa: 8 zł

Kolejka mała AUTA: 8 zł

Latające słonie: 10 zł/1 osoba

Kolejka górska Dragon: 10 zł/1 osoba

Koło młyńskie -dzieci do lat 10: 10 zł; dorośli: 15 zł

Autodrom-15 zł/ 1 auto-do autka mogą wsiadać max. 2 osoby

Start w dniu 17.09.2020 od 17.00 do 22.00

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – piątek: 14.00-22.00;

Sobota – niedziela: 11.00-22.00

Na zmotoryzowanych gości parku czeka PARKING(kliknij po więcej informacji) Stadionu Wrocław.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł5 najczęstszych błędów przy promowaniu lokalnego biznesu. Jak ich uniknąć?
Następny artykułDziś rusza XXIII Dolnośląski Festiwal Nauki [PONAD 500 WYDARZEŃ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.