Weekend we Wrocławiu. Najciekawsze wydarzenia przed świętami [18-19 grudnia]

0

Przedświąteczna gorączka opanowała Wrocław. W mieście ogromne korki, zwłaszcza na drogach dojazdowych do Galerii Handlowych i Jarmarku, gdzie mieszkańcy poszukują prezentów dla bliskich.

Warto jednak na chwilę się zatrzymać w tym biegu i wybrać się na jedno z wielu ciekawych wydarzeń, które odbędą się w ten weekend we Wrocławiu. Jakie atrakcje warto odwiedzić w dniach 18-19 grudnia? SPRAWDŹ.

3. Poppovice – Świąteczny Ryneczek

Organizatorzy zapraszają do współpracy wszystkich tych, którzy są zainteresowani tworzeniem wspólnej przestrzeni Świątecznego Ryneczku na Popowicach we Wrocławiu przy ul. Legnickiej z ul. Niedźwiedzią.

Poszukiwani wystawcy:

  • Z rękodziełem, wyrobami własnymi (Hand Made), produktami autorskimi
  • z wyrobami spożywczymi (chleb, ser, wędzonki, ryby itd.)
  • z artykułami świątecznymi, dekoracjami, zabawkami, choinkami i innymi produktami pasującymi do tematu Świąt Bożego Narodzenia
  • Na terenie Świątecznego Ryneczku Poppo’vice będzie się odbywała sprzedaż grzańca, a z głośników wybrzmiewać będzie świąteczną muzyka gdzie również przewidziane są atrakcje

Termin od 1 do 23 grudnia 2021

W głośników wybrzmiewać będzie świąteczna muzyka, nie zabraknie świątecznego nastroju, lampek, grzańca itp.

Poprzedni artykułNowe znaki przy drogach we Wrocławiu: UWAGA JEŻE!
Następny artykułBędzie nowy latarnik miejski we Wrocławiu. Kto nim zostanie?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.