We Wrocławiu powstają Zagrywki – ogromny bar i centrum rozrywki w jednym!

0

Crazy golf, pokoje karaoke, stoły do beer ponga i dwa bary to tylko część atrakcji, które od czerwca znajdą się w Zagrywkach!

Zagrywki to pierwsza sieć nowoczesnych activity barów, czyli miejsc łączących barowe doświadczenia z nietypowymi aktywnościami. To mocno odświeżona koncepcja, którą wszyscy znamy, bo funkcjonuje w naszym kraju od lat pod postacią kręgielni czy barów z bilardem – jednak Zagrywki zupełnie ich nie przypominają.

Zwiedziliśmy kawał świata w poszukiwaniu najciekawszych konceptów rozrywkowychwszystkie z nich znajdziecie we Wrocławskich Zagrywkach! Od samoobsługowych pokoi karaoke, w których na tabletach wybieramy drinki i ulubione piosenki, przez stoły do beer ponga, czyli popularną grę znaną z amerykańskich uczelni, po szaloną wersję interaktywnego mini golfa – a wszystko to w połączeniu z dwoma barami, pizzą, codziennymi promocjami i DJ-ami grającymi w weekendy – mówi Igor Konefał, współwłaściciel Zagrywek.

Wrocławskie miejsce będzie ogromne, bo lokal ma prawie 1300m2. Będzie to prawdopodobnie jeden z największych barów w mieście. Najważniejszą jego część stanowią aktywności, a tych znajdzie się tu aż siedem!

Chcieliśmy, żeby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie – niezależnie od tego, czy przychodzi do nas sam, umówił się na randkę, czy na większe spotkanie ze znajomymi. Dlatego poza możliwością zdarcia gardła w pokojach karaoke, zatopienia piłeczek w kubkach od beer ponga i czy zdobycia hole-in-one na torze do crazy golfa, w Zagrywkach znajdą się też najnowocześniejsze flippery, piłkarzyki, skeeballe i stoły do shuffleboarda  – mówi Marcin Konefał, brat Igora.

Część aktywności, takich jak table shuffleboard – gra w której po specjalnym piasku sunie się krążki na punktowane pola, nie są jeszcze znane w Polsce, dlatego specjalni hości pomogą zrozumieć zasady.

Wrocławskie Zagrywki to nowy projekt ludzi odpowiedzialnych za sukces parków GOjump i GOair, co zagwarantuje świetną zabawę i najwyższą jakość obsługi.

Za projektem wnętrza stoi uznane studio MFRMGR Architekci, którego projekt polskiego pawilonu Expo w Osace otrzymał nagrodę w finale konkursu.

Zagrywki otworzą się na ulicy Wojciecha Bogusławskiego już w czerwcu. Popularny pasaż “Pod nasypem” zyska fantastyczne miejsce rozrywki.

Więcej informacji www.zagrywki.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMajówka 2023 we Wrocławiu: Festiwal Czekolady i Słodkości na Placu Nowy Targ
Następny artykuł6 niezwykłych miejsc. Nie do wiary, że znajdują się one we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.