Majówka 2023 we Wrocławiu: Festiwal Czekolady i Słodkości na Placu Nowy Targ

0
a

Festiwal Czekolady i Słodkości zawita do Wrocławia w dniach 1-3 maja. Oprócz atrakcji związanych z czekoladą, na odwiedzających czekać będą również stanowiska z kawą i lodami rzemieślniczymi.

Będzie można degustować przepyszne, oryginalne, ale i te tradycyjne czekolady, praliny i słodycze. Wśród wystawcą zagoszczą manufaktury czekolady z całej Polski.

Na miłośników słodkich chwil, czekać będą stoiska pełne niesamowitych smaków, kształtów i kolorów w czekoladowych odsłonach.

Do festiwalowej codzienności należeć będą dziecięce warsztaty czekoladowe i cukiernicze oraz otwarte dla szerokiej publiczności pokazy cukierniczych mistrzów. Czekolada i słodkości, dobra muzyka, warsztaty dla dzieci, to przepis na majowy czekoladowy weekend.

Miejsce: Wrocław, Plac Nowy Targ
Termin: 1-3 maj 2023

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 15:00 – 20:00
Wtorek: 10:00 – 20:00
Środa: 10:00 – 18:00

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Pierwsza w Polsce wystawa ,,Moda stanu wojennego” we wrocławskim Muzeum Narodowym
Następny artykułWe Wrocławiu powstają Zagrywki – ogromny bar i centrum rozrywki w jednym!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.