We Wrocławiu działa już nowatorski sklep MODIVO.PL! Klientów wita robot, zamiast półek i wieszaków są tablety

0

Eobuwie.pl jest obecne w galerii handlowej Magnolia we Wrocławiu od ponad czterech lat. Od czternastego czerwca w ofercie sklepu dostępne są również produkty z oferty MODIVO. Koncept salonu został rozszerzony o  strefę interaktywnych przymierzalni oraz nową usługę Zarezerwuj i Przymierz.

Do dyspozycji mieszkańców Wrocławia i regionu oddano nowatorski sklep o powierzchni 1730 m2. Na miejscu klientów wita robot humanoidalny Pepper. Ten nietypowy asystent sprzedaży, rozpoznaje emocje, służy radą, a nawet pomaga w odbiorze zamówienia internetowego.

W sklepie nie ma tradycyjnych półek i wieszaków, wyboru produktów dokonuje się za pomocą 58 nowoczesnych tabletów. Ubrania z asortymentu MODIVO można przymierzyć w 10 przymierzalniach, które są jak luksusowe garderoby. W nich będą czekać wcześniej wybrane produkty oraz szafa i tablet, dzięki któremu można podjąć ostateczną decyzję co do zakupu.

Klienci mogą skorzystać z wygodnej usługi Zarezerwuj i Przymierz, pozwalającej na przymierzenie zarezerwowanych wcześniej produktów. W dowolnym momencie mogą zamówić do sklepu artykuły z oferty online eobuwie.pl oraz MODIVO. Kiedy zamówienie będzie skompletowane, otrzymają powiadomienie SMS. Na miejscu dostępna jest też funkcjonalność esize.me – specjalny skaner dzięki, któremu można właściwie dopasować obuwie.

Sklep w galerii handlowej Magnolia we Wrocławiu zlokalizowany jest na parterze i jest otwarty od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21.

To już 30 sklep marki eobuwie.pl z czego 10 wspólny koncept z MODIVO. Pozostałe zlokalizowane są m.in. w Gdańsku, Krakowie, Warszawie oraz Pradze.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Wieczory w Arsenale. Rozpoczyna się kolejny Festiwal Muzyki Kameralnej w magicznym miejscu!
Następny artykułTrening cardio – co to jest i jakie ma zalety?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.