Wawel Truck ruszył w kolejną trasę po Polsce, by w słodkim stylu wprawić Was w świąteczny nastrój. Już w najbliższy piątek 22 grudnia interaktywna ciężarówka pełna pysznych, wyjątkowych słodyczy i dobrej zabawy pojawi się we Wrocławiu.

Spotkajmy się w te Święta!

Wizyta w magicznym wnętrzu Wawel Trucka to przygoda pełna wrażeń! Każde dziecko może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych. Dzięki specjalnym okularom VR najmłodsi mogą przeżyć niezapomnianą przejażdżkę wirtualnym rollercoasterem po fabryce czekolady, gdzie poznają największe tajniki jej produkcji. Dowiedzą się również więcej o dobrych składnikach zawartych w słodyczach z Wawelu. Towarzyszami radosnych gier i zabaw będą Michałki, czyli postacie nawiązujące do kultowego produktu marki. Każdy odwiedzający interaktywną ciężarówkę może zrobić sobie z nimi zdjęcie, a następnie wysłać na swój adres e-mail.

Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do słodkiej strefy Królestwa Dobrego Smaku, w której dzieci mogą skomponować mieszankę ze swoich ulubionych słodyczy i oczywiście zabrać ją ze sobą.

Wawel Truck prezentuje się na Święta!

22 grudnia interaktywny pojazd Wawel będzie stacjonował na Placu Solnym we Wrocławiu, gdzie w godzinach 15:00-19:00 zapewni najmłodszym niezwykłe atrakcje!

Informacje o kolejnych wydarzeniach z udziałem Wawel Trucka można śledzić na oficjalnych profilach marki Wawel na Instagramie i Facebooku.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTargi Jedyne w Swoim Rodzaju: Edycja Świąteczna w ten weekend we Wrocławiu!
Następny artykułW poszukiwaniu Świąt: najciekawsze świąteczne atrakcje na Dolnym Śląsku
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.