W ten weekend miłośnicy unikatowych, polskich produktów rzemieślniczych i artystycznych ponownie zapełnią Czasoprzestrzeń, uczestnicząc w wyjątkowym wydarzeniu – Targach Jedyne w Swoim Rodzaju vol. 7, edycja świąteczna.

Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3 we Wrocławiu stanie się areną dla ponad stu utalentowanych twórców z różnych dziedzin. To już siódma edycja tych niepowtarzalnych targów, które zyskały uznanie jako miejsce spotkań z najwyższej jakości polskim CRAFTem. W tym roku świętujemy razem w grudniu, dodając nutę magii świąt do tego wyjątkowego wydarzenia.

Targi Jedyne w Swoim Rodzaju promocja  różnorodności i kreatywności

Wśród prezentowanych kategorii znajdziemy ceramikę, ręcznie wykonane przedmioty, kosmetyki naturalne, zapachy, sztukę, produkty dla domu, biżuterię, artykuły dla dzieci, modę, rośliny, artykuły print, produkty zero waste, alkohole rzemieślnicze, smaki i wiele innych. To miejsce, gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, tworząc niepowtarzalny klimat i oferując odwiedzającym szansę na znalezienie wyjątkowych prezentów na świąteczne okazje.

16 – 17 grudnia 2023 r. w Czasoprzestrzeni

To wtedy Czasoprzestrzeń otworzy swoje drzwi dla odwiedzających, którzy będą mieli okazję zapoznać się z ofertą wyjątkowych twórców i artystów. Godziny wydarzenia to sobota od 11:00 do 19:00 oraz niedziela od 11:00 do 18:00. Wstęp na targi jest bezpłatny, co sprawia, że każdy może doświadczyć magii twórczego świata bez żadnych ograniczeń.

Targi Jedyne w Swoim Rodzaju to nie tylko miejsce zakupów, ale również platforma promująca pasję i kreatywność. Wszyscy wystawcy to artyści, rękodzielnicy i twórcy, którzy z pasji uczynili swoje źródło utrzymania. To doskonała okazja, aby poznać ich historie i lepiej zrozumieć proces powstawania ich unikatowych dzieł.

W tych świątecznych dniach Targi Jedyne w Swoim Rodzaju będą nie tylko miejscem zakupów, ale także świętem dla wszystkich, którzy cenią indywidualność, unikatowość i twórczy duch polskich rzemieślników.

Przyjdź, doświadcz atmosfery twórczej magii i odkryj wyjątkowe skarby, które czekają na Ciebie na Targach Jedyne w Swoim Rodzaju vol. 7! 🧡

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNOWOROCZNA GALA – Koncert Wiedeński – już 5 i 17 stycznia we Wrocławiu!
Następny artykułWawel Truck odwiedzi Wrocław
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.