Nieubłaganie zbliża się koniec szkoły. Dla wielu rodziców „wakacje”, oprócz urlopu w pracy, kojarzą się również z długim okresem braku opieki dla ich pociech. Na szczęście, istnieją miejsca i ludzie takie jak Poszukiwacze Przygód, którzy od ponad 20 lat, z zamiłowaniem oraz pasją, organizują obozy letnie dla dzieci i młodzieży. Przeczytaj i sprawdź, kim są Ci wspaniali ludzie, których wielokrotnie polecają inne mamy na wrocławskich grupach dyskusyjnych.

 

Obóz letni jako przygoda życia!

„Poszukiwacze przygód” to przede wszystkim zespół kadry obozowej, składający się z pasjonatów, którzy swoją wiedzą i zaangażowaniem tworzą niezapomnianą atmosferę. Obozy jakie znajdziecie w ofercie firmy, są zaprojektowane w taki sposób, aby każdy dzień był pełen aktywności, które nie tylko bawią, ale także rozwijają pasje uczestników. Sprostać oczekiwaniom młodych poszukiwaczy przygód nie jest łatwo, ale z tak ogromnym doświadczeniem i propozycją ponad 100 różnych obozów tematycznych, każdy znajdzie idealny scenariusz dla siebie.

 

Wakacyjna rodzina i przyjaźnie na lata!

Każdy obóz letni organizowany przez Poszukiwaczy Przygód to szansa na naukę i rozwój, jak i również możliwość zbudowania trwałych relacji z rówieśnikami, nie tylko z Wrocławia. Szczególnie ważna jest integracja pomiędzy dziećmi, które na obozie zjeżdżają się z różnych kierunków Polski. Takie wspólne przeżycia pozwalają dzieciom wymieniać się swoimi historiami, spojrzeć na inne miasta niż nasz piękny Wrocław, oczami kolegów w podobnym wieku. Kluczowym elementem dla Poszukiwaczy Przygód jest stworzenie środowiska, w którym każdy uczestnik czuje się komfortowo i akceptowany. To przestrzeń, gdzie dzieci mogą eksplorować swoje zainteresowania i rozwijać umiejętności, jednocześnie budując więzi na lata, pod okiem doświadczonej kadry.

Takie obozy letnie tylko w filmach?

Poszukiwacze Przygód jako lider w organizacji wakacyjnych obozów, posiada jedną z najbardziej rozbudowanych ofert. Tematyczne i starannie przygotowane scenariusze, dedykowane dla dzieci i młodzieży od 5 roku życia nawet do 18 lat. Sześć różnych, sprawdzonych ośrodków wypoczynkowych, zlokalizowanych w malowniczych zakątkach Polski – od gór, przez jeziora, aż po morze. W tak bogatej ofercie, każdy znajdzie perełkę dla swojej pociechy, ale z ciekawości sami sprawdziliśmy te najbardziej oryginalne i wyjątkowe!

„W krainie mangi i anime” wśród miłośników kultury japońskiej, dzieci mogą dyskutować każdego dnia o aktualnych trendach w tej tematyce oraz brać udział we wspólnych zajęciach jak, np.: instant cosplay – jak szybko zrobić kostium bohatera, zawody na matach tanecznych Dande Dane Revolution, nauka robienia sushi, origami i kirigami, kino tematyczne i wiele innych. Dla fanów logicznego myślenia doskonałą propozycją będzie „Akademia Detektywów”. Zagadki i śledztwa przygotowane przez organizatorów pozwolą, każdemu poczuć klimat Sherlocka Holmesa. Nauka przez zabawę oraz doświadczenia, między innymi: zajęcia z bezpiecznego zbierania odcisków palców, bez zacierania śladów, nauka szyfrowania i odczytywania tajnych kodów, podczas zwiadów w terenie, praca z mapą i orientacją w terenie, a także wiele innych ciekawych punktów programu podczas tego obozu letniego.

Sprawdź pełną ofertę na lato 2024: kliknij tutaj!

Dlaczego „Poszukiwacze Przygód”?

Wszystko co związane z dziećmi, zawsze dla rodziców jest najważniejsze, aby było sprawdzone i polecane. W ostatnich latach często na lokalnych grupach w social mediach, na pytania dotyczące pierwszego obozu dla dziecka, czy wyjątkowego programu, wiele doświadczonych mam bez zawahania poleca Poszukiwaczy Przygód. Mimo, że sama firma nie jest lokalna, to cieszy się dużym zainteresowaniem dzięki możliwości dojazdu na swoje obozy właśnie z Wrocławia. Jeśli jeszcze nie macie planów na zbliżające się wakacje, to ostatni moment by załapać się na wolne miejsca!

Tylko dla naszych czytelników!

Specjalny kod rabatowy: kochamwroclaw

Rabat 200 zł na pierwszy turnus obozów u Poszukiwaczy Przygód!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNoc Muzeów z Lime – darmowe przejazdy hulajnogą!
Następny artykułJarmark Świętojański we Wrocławiu 2024: na Rynku powstanie plaża dla mieszkańców i turystów