Wrocław, 14.05.2024 r. – Firma Lime przygotowała specjalną promocję dla uczestników Nocy Muzeów. Każdy użytkownik, który w nocy z 18 na 19 maja wpisze w aplikację kod „MUZEUMZLIME” otrzyma dwa 10-minutowe, darmowe przejazdy, tak aby móc bezpłatnie dojechać i wrócić.

Tego dnia będzie można także skorzystać z 30 hulajnóg Lime, które pomalowali studenci Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu w ramach wspólnego projektu o nazwie Hulaj Art: Sztuka na kółkach, którego celem było wprowadzenie sztuki do przestrzeni miejskiej.

„Lime z przyjemnością wspiera inicjatywy kulturalne w miastach, w których oferujemy naszą usługę. Wrocław ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jest to pierwsze polskie miasto, w którym w 2018 r. udostępniliśmy nasze pojazdy, a dzięki studentom i wykładowcom Akademii Sztyk Pięknych w tym roku zorganizowaliśmy wernisaż podsumowujący nasz wspólny projekt artystyczny. Zależało nam więc, aby wesprzeć projekt Nocy Muzeów i ułatwić uczestnikom przemieszczanie się tego dnia po mieście” – komentuje Damian Kupczak, Senior Operations Manager, Lime Polska.

Zachęcamy do udziału w Nocy Muzeów, korzystania z darmowych przejazdów Lime i podziwiania dzieł Artystów z ASP Wrocław.

Kod jest ważny 18.05.2024 godz. 15.00 do 19.05 godz. 2.00.

5 najważniejszych zasad poruszania się hulajnogami:

  • Poruszaj się drogami dla rowerów. Jeśli nie są dostępne, wybieraj jezdnię z dozwoloną prędkością do 30 km/h, bądź, w innych przypadkach, chodnik.
  • Jedź maksymalnie 20 km/h, a poruszając się po chodniku, dostosuj prędkość i ustępuj pierwszeństwa pieszym.
  • Nigdy nie jedź pod wpływem alkoholu ani innych środków odurzających.
  • Jedna hulajnoga = jedna osoba. Obowiązuje zakaz przewożenia dodatkowych osób, zwierząt czy ładunku.
  • Parkuj hulajnogę w wyznaczonych do tego miejscach. W przypadku ich braku, zaparkuj hulajnogę równolegle do chodnika, jak najbliżej jego zewnętrznej krawędzi (najdalej od jezdni). Pamiętaj, aby pozostawiona szerokość chodnika nie utrudniała ruchu i była nie mniejsza niż 1,5 m. Pamiętaj o osobach niewidomych i niepełnosprawnych.

W przypadku jakichkolwiek problemów można kontaktować się z infolinią Lime pod numerem 32 224 71 22.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowy podniebny bar w sercu Wrocławia!
Następny artykułWakacyjna bajka dla dzieci – Obóz letni z Wrocławia razem z Poszukiwaczami Przygód!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.