The Bridge Sky Bar to nowopowstałe miejsce na mapie Wrocławia. Znajdziemy je na  6. piętrze pięciogwiazdkowego hotelu The Bridge Wrocław, który położony jest w sercu historycznego Ostrowa Tumskiego. Na powierzchni ponad 100 m2 zaaranżowano przestrzeń mogącą pomieścić do 49 osób. Na gości czekają w niej autorskie koktajle, muzyka i zachwycająca panorama stolicy Dolnego Śląska. Otwarcie już 23 maja 2024 roku.

Jak w siódmym niebie

The Bridge Sky Bar to miejsce idealne na wiosenne i letnie spotkania towarzyskie z przyjaciółmi lub romantyczny wieczór pod rozgwieżdżonym niebem. W eleganckiej, a jednocześnie swobodnej atmosferze, przy dźwiękach nastrojowej muzyki, delektując się orzeźwiającymi koktajlami, goście mogą obserwować przepływające Odrą statki, przechadzających się bulwarami spacerowiczów, a po zmroku — tańczące światła miasta. Niemal na wyciągnięcie ręki jest też gotycka katedra św. Jana Chrzciciela, która góruje nad Ostrowem Tumskim i sąsiaduje z hotelem The Bridge MGallery Wrocław. Nowoczesny, podświetlany bar i stoliki koktajlowe dodatkowo kreują urokliwą atmosferę.

Co ważne – The Bridge Sky Bar nie będzie przestrzenią stworzoną jedynie dla gości hotelowych. W założeniu ma być miejscem, które łączy odwiedzających Wrocław turystów ze społecznością lokalną. Sky Bar można również wynająć na wyłączność, by zorganizować w nim jedyne w swoim rodzaju imprezy okolicznościowe i firmowe.

Z głową w chmurach

Chcieliśmy, by niebo i gwiazdy, które możemy obserwować z tarasu naszego hotelu, były obecne także w samym menu” – mówi Łukasz Chmielewski, Food & Beverages Manager. W The Bridge Sky Bar znajdziemy więc oryginalne koktajle inspirowane zodiakalnymi gwiazdozbiorami. Napoje dostępne są zarówno w wersji alkoholowej, jak i bezalkoholowej. Nie zabraknie też klasycznych i dobrze znanych propozycji, idealnych na wiosenne oraz letnie wieczory. Specjalnie przygotowana oferta napojów z pewnością zaspokoi więc podniebienia zarówno poszukujących znanych smaków, jak i tych otwartych na nowe połączenia.

Sky Bar to kolejny po Summer Bar koncept stworzony przez The Bridge MGallery Wrocław. W hotelu, od maja do września (przez cały tydzień), funkcjonuje dostępna dla wszystkich ogrodowa przestrzeń pełna pysznego jedzenia, swobodnej atmosfery i orzeźwiających koktajli.

The Bridge Sky Bar

czwartek — sobota, 18:00 – 22:00
Hotel The Bridge Wrocław, Plac Katedralny 8

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTede, O.S.T.R. i Sarius z teledyskiem dla Panthers Wrocław! Koncert w przerwie meczu na Tarczyński Arena
Następny artykułNoc Muzeów z Lime – darmowe przejazdy hulajnogą!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.