Vito Bambino, Kaśka Sochacka, sanah i inni znani artyści na koncertach Letnich Brzmień we Wrocławiu! 

0
fot. Letnie Brzmienia

Na placu przed Impartem we Wrocławiu w lipcu i sierpniu odbędzie się seria koncertów Letnich Brzmień z najpopularniejszą polską muzyką. Na świeżym powietrzu zagrają zagrają sanah, Sobel Zalewski, Kwiat Jabłoni, Ania Dąbrowska, Nosowska, Artur Rojek, Kuba Badach i Kaśka Sochacka.

Do letniej trasy dołącza Vito Bambino (14.08), MROZU (21.08) i IGO (2.09). Bilety w cenie od 79 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień we Wrocławiu są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.  

Letnie Brzmienia to ogólnopolska trasa koncertowa topowych polskich artystek i artystów. W lipcu serię koncertów na wrocławskim placu przed Impartem otworzy Sobel (24.07), a kilka dni później na scenie stanie sanah (29.07). Sierpniową serię koncertów otworzy Ania Dąbrowska (12.08) i Vito Bambino (14.08). W kolejny weekend będzie należał do Nosowskiej (20.08) i MROZA (21.08), a miesiąc zakończy się koncertami Artura Rojka (26.08), Kuby Badacha (27.08) i Zalewskiego (28.08). Pierwszy wrześniowy weekend z Letnimi Brzmieniami we Wrocławiu zainauguruj IGO (2.09) i Kaśka Sochacka (3.09), a cały cykl koncertów na placu przed Impartem zamknie Kwiat Jabłoni (4.09).

Vito Bambino to obecnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych artystów na polskiej scenie muzycznej. Początek jego drogi to rok 2003 i późniejsze działania z zespołem Bitamina. W 2020 r. wydał solową płytę „Poczekalnia”. Udziela się też gościnnie w wielu produkcjach, m.in. z sanah, Pauliną Przybysz, Dawidem Podsiadło. W tym roku wspólnie z Natalią Szroeder wydał singiel „Późne godziny”. W Katowicach przed Vito Bambino wystąpi Jakub Skorupa, pochodzący ze Śląska wokalista, gitarzysta i autor tekstów Jakub Skorupa pojawił się na polskiej scenie muzycznej z początkiem 2021 r. Wydał wtedy debiutancki utwór „Pociągi towarowe”, później nagrodzony 3. miejscem w plebiscycie „Gazety Wyborczej” Sanki 2021.  W marcu tego roku ukazał się jego debiutancki album „Zeszyt pierwszy”.

Muzyk, autor tekstów, kompozytor, producent – MROZU to artysta pełnowymiarowy.  Przysłuchując się jego utworom trudno nie odnieść wrażenia, że za cel postawił sobie pisać utwory, które podnoszą jego słuchaczy na duchu. Radość, energia, optymizm i dystans – to odczucia nieodłącznie towarzyszące produkcjom tego twórcy. Mrozu ma na koncie pięć albumów studyjnych, szósty – „Złote Bloki” – ukazał się kilka dni temu. To na tym krążku znajdują się, liczony w milionach wyświetleń singiel „Złoto”, czy luzacki, równie porywający „Galacticos”.

IGO, czyli Igor Walaszek to postać doskonale znana miłośnikom polskiej muzyki elektronicznej. Po setkach koncertów zagranych przez ostatnie 12 lat z Clock Machine i Bass Astral x Igo, Igor Walaszek postanowił zadebiutować na scenie po raz kolejny. Tym razem ze swoim solowym materiałem. Na początku tego roku ukazał się pierwszy solowy singiel artysty – „Helena”, który mocno przypadł do gustu fanom artysty. IGO jest nie tylko wokalistą. W 2016 r. razem z Filipem Jarzęckim założył własną wytwórnię muzyczną o nazwie Iglo Records.

HARMONOGRAM LETNIE BRZMIENIA WROCŁAW

Harmonogram koncertów:
24.07, godz. 20:00 – Sobel

29.07, godz. 20:00 – sanah

12.08, godz. 20:00 – Ania Dąbrowska

14.08, godz. 19:00 – Vito Bambino + Jakub Skorupa

20.08, godz. 20:00 – Nosowska

21.08, godz. 20:00 – MROZU x Welcome Sessions

26.08, godz. 20:00 – Artur Rojek

27.08, godz. 20:00 Kuba Badach

28.08, godz. 20:00 Zalewski

2.09 godz. 20:00 IGO

3.09, godz. 20:00 Kaśka Sochacka

4.09, godz. 20:00 Kwiat Jabłoni

Bilety w cenie od 89 zł oraz karnety za 279 złotych na cykl Letnich Brzmień wwe Wrocławiu są dostępne na www.letniebrzmienia.pl.Karnet w postaci 3 kodów należy wymienić na 3 bilety na www.letniebrzmienia.pl. Karnet jest przeznaczony dla jednej osoby i upoważnia (po wymianie kodów na bilety) do uczestnictwa w 3 różnych wydarzeniach. Nie ma możliwości zrealizowania kilku kodów na to samo wydarzenie.  

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejścia na koncert.

Dokładny harmonogram koncertów znajduje się również na www.goodtaste.pl oraz Facebooku. Daty i godziny koncertów oraz ceny biletów różnią się w zależności od wydarzenia. Wszystkie informacje należy sprawdzać na bieżąco w kanałach Organizatora oraz śledzić powiadomienia mailowe ze strony bileterii. Regulamin Imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin oraz www.letniebrzmienia.pl.

www.letniebrzmienia.pl
www.facebook.com/letniebrzmienia
www.instagram.com/letniebrzmienia

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBitamina X Bacardi na HotSpot Beach Bar we Wrocławiu!
Następny artykułŚląsk Wrocław zwolnił dziś dotychczasowego trenera klubu Piotra Tworka
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.