Bitamina X Bacardi na HotSpot Beach Bar we Wrocławiu!

0
fot. Hot Spot

02.06 Bitamina znów pojawi się we Wrocławiu! Ten wyjątkowy zespół zagra na największej plaży w mieście – HotSpot Beach Bar.

Już niedługo na HotSpotowej plaży będziecie mogli zobaczyć zespół powstały z przyjaźni i miłości do muzyki.  Bitamina, utworzona w 2005 roku przez Amara Ziembińskiego, Mateusza Dopieralskiego i Piotra Sibińskiego, nieustannie zaskakuje słuchaczy swoją oryginalnością.

Mieszanka hip –hopu, jazzu i niebanalnej gry słownej to jedne z głównych powodów, które przemawiają za ich wyjątkowością. Zadebiutowali na scenie 9 lat temu wypuszczając album „Listy Janusza”. Już w 2014 roku wielką popularnością cieszyła się ich kolejna płyta „Plac Zabaw”, czyli sentymentalna podróż do dzieciństwa. Jej kontynuacją jest „Kawalerka”, wydana w 2017 roku. Rok wcześniej Bitamina pokazała swój kunszt w tworzeniu niekonwencjonalnych bitów, które pojawiły się w albumie „C”. Ich ostatni album „Kwiaty i Korzenie” również okazał się być wielkim sukcesem, chwytając za serca tysiące ludzi.

Bitamina wystąpi w czwartek, 02 czerwca o godzinie 20:00 na wrocławskiej plaży HotSpot Beach Bar (przy ulicy Wejherowskiej 34), gdzie z pewnością będziecie mogli usłyszeć ich największe hity. Dajcie oczarować się niezwykłymi brzmieniami tego zespołu.

Link do biletów: kliknij

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMiesiąc Rodziny po raz czternasty we Wrocławiu [PROGRAM]
Następny artykułVito Bambino, Kaśka Sochacka, sanah i inni znani artyści na koncertach Letnich Brzmień we Wrocławiu! 
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.