Śląsk Wrocław zwolnił dziś dotychczasowego trenera klubu Piotra Tworka

0

Na stronie klubu pojawiła się dziś informacja, że 25 maja Piotr Tworek przestał pełnić funkcję trenera pierwszej drużyny Śląska Wrocław.

Szkoleniowiec poprowadził zespół w 10 meczach, zaliczając jedno zwycięstwo, sześć remisów i trzy porażki. Wrocławianie zajęli ostatecznie 15. miejsce na koniec sezonu PKO BP Ekstraklasy.

Wszyscy w Śląsku Wrocław jesteśmy bardzo rozczarowani poprzednim sezonem. Zarówno miejsce w tabeli, jak i styl, w którym drużyna wywalczyła utrzymanie, są dalekie od oczekiwań i możliwości naszego klubu. Jesteśmy wdzięczni trenerowi Piotrowi Tworkowi za podjęcie w trudnym momencie misji ratowania Ekstraklasy dla WKS-u i wykonanie tego zadania. W ostatnim czasie szczegółowo przeanalizowaliśmy sytuację, w jakiej się znaleźliśmy. Uznaliśmy, że potrzebna jest zmiana funkcjonowania drużyny, jej sposobu pracy i stylu gry. W przyszłym sezonie zespół poprowadzi nowy I trener i sztab szkoleniowy – mówi Piotr Waśniewski, prezes Śląska Wrocław.

WKS Śląsk Wrocław dziękuje trenerowi i jego współpracownikom za pracę z pierwszą drużyną oraz życzy wielu sukcesów w dalszej karierze.

O wyborze nowego szkoleniowca klub poinformuje w osobnym komunikacie.

mat. slaskwroclaw.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułVito Bambino, Kaśka Sochacka, sanah i inni znani artyści na koncertach Letnich Brzmień we Wrocławiu! 
Następny artykułWrocław: Dzień Czeski na Torze Wyścigów Konnych na Partynicach
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.