Vertigo Summer Blues Festival. Rusza trzecia edycja jedynego bluesowego festiwalu we Wrocławiu!

0
a

Przyszedł czas na oficjalne ogłoszenie, rusza III edycja, jedynego we Wrocławiu festiwalu bluesowego Vertigo Summer Blues Festival od 15.08.2022 do 28.08.2022. Po czerwcowym Vertigo Summer Vibes Festival i lipcowym Vertigo Summer Jazz Festival, w sierpniu rusza wrocławskie święto muzyki bluesowej.

Format festiwalu, jest taki sam jak w przypadku poprzednich spotkań muzycznych. Razem z „niebieskimi dźwiękami” będziecie mogli podróżować po najciekawszych miejscach we Wrocławiu.

Odwiedzić będzie można miejskie plaże jak: Marina Kleczków, ZaZoo Beach Bar, Babie Lato Partynice. Trafimy na statek Wratislavia. Nie zabraknie również piątkowych koncertów w Vertigo Jazz Club & Restaurant, czy niedzielnych spotkań na pięknej Wyspie Daliowej.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj: kliknij

mat. Vertigo Summer Blues Festival

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Rusza remont mostu św. Klary. Utrudnienia w wejściu na Wyspę Słodową potrwają do grudnia
Następny artykułWrocław: Na scenie Narodowego Forum Muzyki zagra John Malkovich! Spektakl z muzyką na żywo już w sierpniu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.