Wrocław: Rusza remont mostu św. Klary. Utrudnienia w wejściu na Wyspę Słodową potrwają do grudnia

0

Od 3 sierpnia planowane są zmiany w organizacji ruchu związane z zamknięciem mostu św. Klary oraz rozpoczęciem robót bitumicznych w ulicy Pięknej.

Na 3 sierpnia zaplanowano rozpoczęcie prac bitumicznych w ulicy Pięknej – układania warstwy podbudowy oraz wiążącej. Oznacza to lokalne utrudnienia w ruchu w czasie pracy sprzętu drogowego.

Prace rozpoczną się od strony tzw. odnogi ul. Pięknej w kierunku ronda i sukcesywnie obejmą cały obszar. Utrudnienia potrwają około tygodnia.

Ostatnia warstwa masy bitumicznej – ścieralnej, jest planowana do ułożenia pod koniec miesiąca, na finiszu prac drogowych prowadzonych z obrębie ronda i jezdni.

Tego samego dnia, w godzinach wieczornych, planowane jest zamknięcie dla ruchu mostu św. Klary od strony wyspy Słodowej oraz wyspy Bielarskiej.

Dostęp do wyspy Bielarskiej i placu zabaw będzie odtąd możliwy wyłącznie od strony Żabiej Kładki, o czym informują stosowne tablice.

Remont kapitalny mostu potrwa kilka miesięcy, prace powinny zakończyć się w grudniu br.

Więcej szczegółów na temat inwestycji: https://www.zdium.wroc.pl/%ef%bf%bcremont-kapitalny-mostu-sw-klary-we-wroclawiu/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł5 letnich stylizacji na piesze wędrówki dla mężczyzny
Następny artykułVertigo Summer Blues Festival. Rusza trzecia edycja jedynego bluesowego festiwalu we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.