Uwielbiani przez dzieci Masza i Niedźwiedź we Wrocławiu!

0

Niezwykła wystawa dla najmłodszych przenosząca w świat Maszy i Niedźwiedzia już od 6 września. Spotkajcie lubianych bohaterów, spędźcie z nimi czas na dobrej zabawie i zróbcie sobie pamiątkowe zdjęcie.

Przez niemal cały tydzień na wystawie będzie czekać na najmłodszych popularny duet: rozbrykana Masza ze swoim przyjacielem Niedźwiedziem. W jej trakcie będzie można zajrzeć do Domku Niedźwiedzia, podziwiać sztuczki cyrkowe tygrysa czy łapać na łące kolorowe motyle.

W sportowym wyzwaniu czekają zawody w slalomie stylowymi rowerkami rodem ze świata bajki. Najmłodsi będą mogli również założyć przydomowy ogródek z samodzielnie wybranych roślin. Ponadto uczestnicy będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Maszą i Niedźwiedziem. Na odwiedzających czeka także ciepła herbata z samowaru oraz liczne animacje i konkursy z nagrodami.

Wystawa jest bezpłatna. Można ją odwiedzać od 6 do 11 września, w godzinach od 10.00 do 18.00 w centrum handlowym Magnolia Park. Stanowiska będą ustawione na placu w okolicy wejścia od ulicy Legnickiej.

„Masza i Niedźwiedź” cieszy się wśród dzieci ogromną popularnością. Z myślą o nich powstała ta wystawa, dzięki której mogą wejść w świat ulubionych postaci i poczuć się częścią bajki. Zaczyna się nowy rok dla uczniów i przedszkolaków, spotkanie z Maszą i Niedźwiedziem może być dla nich miłą odskocznią – zachęca Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZostań radnym lub radną na swoim Osiedlu
Następny artykuł12 tys. osób przechodzących na emeryturę otrzyma Wrocławski Niezbędnik Senioralny!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.