Ultraszybki światłowód dla deweloperów z Wrocławia – poznaj limitowaną ofertę od AirMAX

0

Operator AirMAX, który od lat świadczy usługi internetowe dla przedsiębiorców z południa Polski, przygotował specjalną ofertę dla firm deweloperskich, które budują inwestycje na terenie Wrocławia. Unikatowy model współpracy gwarantuje szereg korzyści zarówno dla dewelopera, jak i dla jego klientów. O jaką technologię i o jakie profity chodzi dokładnie? Czytaj dalej…

Technologia gwarantująca światłowodowe prędkości

Internet dostarczany przez AirMAX to innowacyjna technologia łączności, zapewniająca rekordową szybkość i stabilność łącza – niezależnie od lokalizacji inwestycji we Wrocławiu, warunków środowiskowych, pory dnia/nocy i obciążenia sieci. Mowa o transmisji danych na poziomie co najmniej… 15 Gb! Osiąganie światłowodowych wartości w zakresie prędkości danych jest możliwe, dzięki oparciu działania usługi na linkach radiowych. Operator informuje o objęciu pełnym zasięgiem sieci całego miasta Wrocław wraz z okolicznymi miasteczkami i wsiami. Implementacja internetu jest możliwa także w miejscach, w których trudno złapać pełny zasięg, np. na terenach przyleśnych. Usługa spełnia najnowsze standardy technologiczne i jest zgodna z obowiązującymi przepisami prawa.

Skalowalność na miarę dużej i kameralnej inwestycji

Jednym z największych atutów internetu AirMAX, poza oczywiście prędkością i stabilnością łącza, jest elastyczność usługi. Przygotowując ofertę dedykowaną deweloperom, operator wziął pod uwagę różnorodność przedsięwzięć, które realizują firmy deweloperskie we Wrocławiu. Wśród nich znajdują się zarówno małe, kameralne osiedla, jak również wielobudynkowe inwestycje na rozległych obszarach. Dzięki skalowalności usługi, kluczowe parametry internetu AirMAX (np. przepustowość) mogą zostać łatwo dopasowane do indywidualnych potrzeb i wymagań każdego dewelopera i każdej inwestycji. Infrastruktura sieciowa zostaje zoptymalizowana pod rozmiary budynku i planowaną liczbę użytkowników, aby każdy mieszkaniec zawsze mógł korzystać z pełnej prędkości łącza. Operator deklaruje profesjonalne doradztwo przy planowaniu instalacji telekomunikacyjnej oraz wsparcie techniczne na każdym etapie kooperacji. Szczegóły współpracy dostępne są pod adresem https://airmax.pl/klienci_biz/internet-dla-deweloperow/.

Światłowód bezprzewodowy – przełom w dziedzinie łączności

AirMAX to operator światłowodowy, który od lat z powodzeniem konkuruje z rynkowymi gigantami. Internet dostarcza techniką napowietrzną, techniką przepustów podziemnych oraz przy zastosowaniu rewolucyjnej technologii bezprzewodowego światłowodu o nazwie AirFiber. Bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber pozwala na osiąganie prędkości równych lub nawet wyższych od klasycznego światłowodu – bez kłopotliwego, nieestetycznego i awaryjnego okablowania. Dla użytkownika oznacza to kluczowe korzyści tradycyjnego światłowodu, przy jednoczesnym braku jego największych słabości. Technologia bezprzewodowa gwarantuje pełną neutralność dla estetyki budynków, wnętrz i otoczenia. Nie wymaga wprowadzania zmian w wizualizacjach. Brak kabli decyduje także o szybkim i prostym, samodzielnym uruchomieniu usługi przez mieszkańców, pełnej odporności na uszkodzenia mechaniczne oraz stuprocentowej niezależności działania internetu od warunków pogodowych. Światłowód bezprzewodowy AirFiber jest szybki i stabilny nawet w trakcie ulew, burz, wichur i śnieżyc. Infrastrukturze nie zagrażają gryzonie, ptaki czy maszyny budowlane. Jeśli kiedykolwiek zgłaszałeś do operatora awarię instalacji telekomunikacyjnej, to doskonale wiesz, jak długo może potrwać naprawa przewodów. Zdarza się, że całe osiedle zostaje w jednej chwili odcięte od sieci, a usuwanie awarii zajmuje ekipom serwisowym kilka godzin, czasem dni, a nierzadko tygodni. Zdecydowana większość deweloperów nie może pozwolić sobie na takie ryzyko, ponieważ parterowe kondygnacje często są wynajmowane lub sprzedawane pod prowadzenie biznesu.

Standardy, których oczekują wymagający nabywcy

Uwagę potencjalnych nabywców i najemców nieruchomości deweloperskich z pewnością przyciągnie możliwość korzystania z niezawodnego, ultraszybkiego, nielimitowanego internetu światłowodowego od momentu odebrania kluczy. To istotna przewaga oferty, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu na poszukiwaniach dostawcy internetu na własną rękę. Zresztą nie każdy dysponuje wystarczającą wiedzą, by umieć obiektywnie ocenić otrzymane propozycje i wybrać optymalny dla siebie pakiet. Wysoka jakość usługi doskonale koresponduje ze standardem premium inwestycji, zapewniając spójny przekaz marketingowy. Rekordowe prędkości wysyłania i pobierania danych, w połączeniu z gwarancją stabilności usługi oraz atrakcyjnymi cenami abonamentu, ułatwią pozyskanie klientów wśród przedsiębiorców, freelancerów i pracowników zdalnych. Ryzyko nagłych przerw w dostępie do sieci praktycznie nie istnieje – nawet w przypadku zaniku prądu. Dostawcą usługi jest wiarygodna, polska firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która od lat dostarcza internet do domów, mieszkań, biur i urzędów we Wrocławiu i miastach ościennych. Deweloper komunikuje swoim klientom, że uważnie dobiera partnerów biznesowych. Nie współpracuje z przypadkowym dostawcą, który zaoferował najtańszy internet.

3 kluczowe korzyści dla dewelopera

  1. Neutralność dla designu budynków i otoczenia – brak infrastruktury kablowej pozwala uniknąć przekopów, ingerencji w bryłę budynku i plątaniny przewodów na widoku, co zwykle jest konieczne w przypadku doprowadzania tradycyjnej infrastruktury światłowodowej.
  2. Podniesienie atrakcyjności i wartości nieruchomości – zapewnienie klientom dostępu do jednej z najnowocześniejszych na świecie technologii łączności, stabilnego i ultraszybkiego internetu od 1. dnia, dostarczanego przez doświadczonego, wiarygodnego, lokalnego operatora.
  3. Comiesięczna prowizja od pozyskanych klientów – każda, podpisana umowa na internet AirMAX to określony, wysoki procent od kwoty abonamentu, wpływający co miesiąc na konto firmy deweloperskiej przez cały okres obowiązywania umowy.

Dostęp do internetu – obowiązek prawny i dodatkowy atut

Zgodnie z prawem, deweloper jest zobowiązany do wyposażenia nowopowstających budynków wielorodzinnych w instalację telekomunikacyjną, która umożliwi świadczenie usług transmisji danych poprzez szerokopasmowy dostęp do internetu. Jednak samo wykonanie instalacji telekomunikacyjnej o odpowiednich parametrach nie jest równoznaczne z możliwością korzystania przez mieszkańców z ultraszybkiego i niezawodnego światłowodu. Współpraca z AirMAX to gwarancja wysokiej jakości łącza, dostępnego dla nabywcy nieruchomości od momentu odebrania kluczy. Nie musi on szukać dostawcy na własną rękę, więc pozbywa się kolejnego, czasochłonnego obowiązku, a to bez wątpienia podnosi atrakcyjność deweloperskiej inwestycji. W tak konkurencyjnym mieście, jak Wrocław, warto zadbać o wyróżnik dający realną przewagą.

Kontakt z operatorem

Każda oferta jest przygotowywana indywidualnie, z uwzględnieniem m.in. lokalizacji i wielkości inwestycji oraz zgłoszonych wymogów firmy deweloperskiej.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMuzyczna Jesień po raz piąty na Księżu!
Następny artykułNowa wystawa we Wrocławiu! Roboexpo z 50 najnowocześniejszymi robotami z całego świata
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.