Nowa wystawa we Wrocławiu! Roboexpo z 50 najnowocześniejszymi robotami z całego świata

0

Świat robotyki staje się coraz bardziej fascynujący i inspirujący, a teraz masz okazję wkroczyć w przyszłość, podziwiając 50 najnowocześniejszych robotów z całego świata na wystawie „Roboexpo”. To niepowtarzalna okazja, aby z bliska przyjrzeć się tym niesamowitym maszynom, które do tej pory mogliśmy podziwiać tylko na ekranach naszych komputerów.

Wystawa „Roboexpo” odbędzie się we Wrocławiu i będzie trwać od 12 października do 28 stycznia. To wydarzenie odbędzie się na imponującej powierzchni 700 m², która zostanie wypełniona robotami, które zadziwią każdego odwiedzającego.

Gwiazdy wystawy

Wśród gwiazd tej fascynującej wystawy znajdą się roboty, które od lat królują w internetowych filmach. Na pewno warto zobaczyć Unitree A1, który jest prawdziwą gwiazdą sieci. Będzie miał okazję zademonstrować swoje niesamowite umiejętności na żywo, co na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Nie możemy też zapomnieć o Elvisie Presley’u czy Aibo najnowszej generacji, którzy zachowują się jak prawdziwe psy. To prawdziwe cudeńka technologii, które dostarczą mnóstwo rozrywki i emocji.

Technologia przyszłości

W trakcie „Roboexpo” będzie można zanurzyć się w świat wirtualnej rzeczywistości. Pięć stref, w tym rozszerzona rzeczywistość z okularami HoloLens, czeka na wszystkich fanów VR. To doskonała okazja, aby poczuć się jak bohater filmu science fiction i zanurzyć się w wirtualnym świecie.

Wystawa „Roboexpo” łączy również sztukę i technologię w niezwykły sposób. Na miejscu będzie dostępne selfie lustro, hologramy 3D oraz robot AxiDraw, który potrafi rysować obrazy. To doskonały przykład, jak technologia może być używana w twórczy sposób, aby stworzyć coś naprawdę wyjątkowego.

Wiele innych atrakcji

„Roboexpo” to nie tylko wystawa, to prawdziwe robozoo, w którym można zobaczyć różne gatunki robotów w ich naturalnym środowisku. Będą też dostępne strefy wirtualnej rzeczywistości, symulator jazdy, mówiące roboty oraz warsztaty plastyczne.

Nie zwlekaj, odwiedź „Roboexpo” i zanurz się w fascynującym świecie robotyki. To wyjątkowa okazja, aby poznać przyszłość już teraz.

Termin: 12 października – 28 stycznia, od 10:00 do 20:00
Miejsce: RYNEK 31/52, WROCŁAW, „DOM HANDLOWY FENIKS”
Bilety: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułUltraszybki światłowód dla deweloperów z Wrocławia – poznaj limitowaną ofertę od AirMAX
Następny artykułMieszkania we Wrocławiu coraz droższe
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.