Tribute to… Czyli gigantyczna produkcja koncertowa we Wrocławiu!

0

Gigantyczna produkcja koncertowa. Widowisko z wykorzystaniem orkiestry, chóru, wokalistów, tancerzy. Nie zabraknie imponującej gry świateł, laserów, pirotechniki oraz ogromnego ekranu LED w rozdzielczości 4K.

Podczas sześciu koncertów pierwsza część projektu „Tribute to…” zgromadziła ponad 30 tysięcy osób na widowni. Pojawiło się tysiące pozytywnych komentarzy, które spowodowały kontynuacje tego nadzwyczajnego przedsięwzięcia. Przed nami kolejna część „Tribute to…”. W trakcie 6 koncertów w największych halach widowiskowych w Polsce 10 polskich wokalistów odda hołd nieżyjącym już artystom: Michael Jackson, Elvis Presley, Whitney Houston, Avicii, Joe Cocker, James Brown, Dolores O’Riordan (The Cranberries), Chester Bennington (Linkin Park), Freddie Mercury (Queen).

Usłyszymy zupełnie nowe utwory w niezwykłych aranżacjach orkiestrowych z wykorzystaniem chóru, których nie można było usłyszeć nigdy wcześniej. Imponująca scena pomieści prawie 200 artystów. Dzieło stworzone przez Royal Concert z pewnością usatysfakcjonuje wszystkich miłośników muzyki oraz tańca.

Na jednej scenie wystąpi 100-osobowa Royal Symphony Orchestra, 80-osobowy chór oraz 10 niezwykłych wokalistów:

– Justyna Steczkowska
– Natalia Kukulska
– Patrycja Markowska
– Ania Karwan
– Grzegorz Skawiński
– Leon Myszkowski
– Aleksander Milwiw-Baron
– Tomasz „Tomson” Lach
– Michał Szpak

Prowadzenie: Tomasz Kammel

29 października 2023, godz.: 20:00
Hala Orbita, Wrocław

Bilety: www.royalconcert.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPo 61 latach z mapy Wrocławia znika księgarnia Wratislavia
Następny artykułStudiuj w języku angielskim na Uniwersytecie Dolnośląskim DSW
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.