TOP1 Karting: nowy unikalny obiekt sportowy dla fanów adreanaliny we Wrocławiu

0

Blisko Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, przy ul. Rakietowej powstał nowoczesny obiekt sportowy, który ma szansę stać się perełką wrocławskiego kartingu. TOP1 Karting, to najnowocześniejsza hala z dwupoziomowym torem kartingowym, którego potencjał naszym zdaniem nie ma sobie równych w mieście. Rozrywka na torze zapewni niesamowite emocje zarówno doświadczonym kierowcom, jak i początkującym entuzjastom kartingu.

Niepowtarzalna Przygoda Kartingowa: 850 Metrów Toru na Dwóch Poziomach

W TOP1 Karting czeka nas nie lada gratka – przeszło 650 metrów toru tylko wewnątrz hali, z dodatkowymi około 200-250 metrami na zewnątrz. Sumarycznie goście mają do dyspozycji ponad 850 metrów toru, na którym mogą sprawdzić swoje umiejętności i przeżyć niezapomniane wyścigowe doznania.

Co jeszcze bardziej przyciąga uwagę, to zastosowanie jako nawierzchni asfaltu, który zapewnia doskonałą przyczepność i pozwala na osiąganie zawrotnych prędkości. Dodatkowo używa się tutaj bezwonnych biopaliw, dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

Karting dla Wszystkich: Od Szkółki do Profesjonalnych Zawodów

TOP1 Karting to miejsce, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie znajduje się szkółka kartingowa dla dzieci i dorosłych, pozwalając najmłodszym zaznajomić się z tajnikami tego sportu, a profesjonalnym zawodnikom na doskonalenie swoich umiejętności.

Oprócz tego, TOP1 Karting gości zawody indywidualne i drużynowe na najwyższym poziomie w Europie, klasyfikowane do światowego rankingu Sodi Word Series. Dla początkujących kierowców także przygotowano wiele atrakcji, aby mogli poczuć dreszczyk emocji podczas pierwszych wyścigowych manewrów.

Niezapomniane Chwile: Komfortowe Eventy i Nowoczesne Gokarty

Nie tylko amatorzy kartingu znajdą tu coś dla siebie. TOP1 Karting oferuje organizację imprez prywatnych, takich jak urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie, czy inne wyjątkowe okazje. Wspaniała atmosfera toru, profesjonalna obsługa oraz komfortowo wyposażone sale zapewnią niezapomniane doznania zarówno podczas wyścigowych zmagań, jak i poza torowymi kaskadami.

Wszystkie te zalety sprawiają, że TOP1 Karting staje się idealnym miejscem na eventy firmowe, łącząc wspaniałą rozrywkę z możliwością zacieśnienia więzi i budowania zespołu.

Podkreślając pasję do kartingu oraz zaangażowanie w rozwijanie tego sportu, TOP1 Karting może pochwalić się ponad 30 nowiutkimi gokartami od francuskiej firmy SODIKART, lidera w branży.

Do dyspozycji są 3 rodzaje gokartów:

– Sodi LR5 160cc (dla najmłodszych), wyposażony w pasy bezpieczeństwa, regulowany fotel i pedały, regulowaną kolumnę kierowcy;

– Sodi 2Drive (na wspólne przejazdy), pełnoletni kierowca ma do dyspozycji gokart dwuosobowy, a pasażer może pomagać w kierowaniu.

– Sodi SR5 270cc – dla kierowców powyżej 150 cm.

Dzięki nowoczesnym pojazdom, każdy kierowca może poczuć się jak prawdziwy wyścigowy mistrz, bez względu na poziom doświadczenia. Tor został budowany z wykorzystaniem technologii prosto z Włoch, która sprawia, że rozrywka jest zarówno przyjemna i ekscytująca, jak i bezpieczna.

Adres i godziny otwarcia

Budowany od podstaw z najwyższą dbałością o jakość i bezpieczeństwo, TOP1 Karting zapowiada się jako niezwykłe miejsce, gdzie motoryzacyjne marzenia stają się rzeczywistością. Czyżby Polska właśnie zdobyła kolejny obiekt na sportowej mapie Europy? Przekonajcie się sami!

Adres:
TOP1 KARTING
ul. Rakietowa 44,
54-615 Wrocław

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – czwartek: 12:00-22:00
Piątek: 12:00-23:00
Sobota: 12:00-23:00
Niedziela: 12:00-22:00

Cennik:
8 minut od 65 zł do 80 zł

Rezerwacje i więcej informacji: top1karting.pl

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTu odpoczniesz w rozgrzanej balii – 5 miejsc na Dolnym Śląsku na weekendowy relaks
Następny artykułWrocław: To nowa największa łąka kwietna w mieście!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.