The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu! [CO, GDZIE, KIEDY]

0
a

Różowy, niebieski, zielony i żółty to właśnie te kolory już niedługo ogarną Stadion Olimpijski. W sobotę, 31 sierpnia po raz pierwszy we Wrocławiu odbędzie się The Color Run Hero, który pokoloruje miasto i wyzwoli w jego mieszkańcach radosną burzę endorfin.

Wrocław jest trzecim z pięciu miast na trasie wyjątkowej edycji z mottem „Odkryj w sobie bohatera”. Sobotnie popołudnie zapowiada się niespotykanie kolorowo i magicznie. 31 sierpnia o godzinie 14:30 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu przy ulicy Ignacego Paderewskiego 36 rozpocznie się kolorowy bieg – The Color Run. Będzie to spektakularne wydarzenie, które łączy w sobie piknik, festiwal i trochę sportu.

Udział w nim może wziąć każdy, niezależnie od kondycji fizycznej. Każdy, kto marzy o przeżyciu cudownej przygody i kto chce naładować baterie na nowy rok szkolny i powakacyjne wyzwania w pracy. Pierwsza fala biegu wystartuje o godz.15:00 i będzie jej towarzyszyć energetyczna rozgrzewka oraz eksplozja kolorów. Uczestnicy będą przemierzać odcinek 5 kilometrów w stylu dowolnym, spacerując, truchtając, tańcząc czy skacząc z radości.

W The Color Run nie liczy się czas, a liczba kolorowych uśmiechów przebiegających przez metę. Co kilometr, na uczestników czekać będzie kolorowa stacja, z której biegacze wyjdą cali pokolorowani. Na trasie nie zabraknie niespodzianek takich jak: bajkowa stacja z puszystą pianą i dmuchane przeszkody. Będzie można spotkać również superbohaterów z bajek i komiksów.

Podczas Wrocławskiego wydarzenia zaplanowane są łącznie 3 fale, które startują o godzinach: 15:00, 15:30, 16:00. Tuż po nich, od 16:00 rozpocznie się zabawa w strefie festiwalowej, która potrwa do 19:00. W tym czasie uczestnicy będą mogli skorzystać z atrakcji i animacji przygotowanych przez organizatorów i partnerów wydarzenia. Będzie też można posłuchać muzyki, obejrzeć eksplozje kolorów, poskakać na trampolinie w strefie bohatera, czy też zrobić sobie zdjęcie z wielkim jednorożcem.

Wrocławski The Color Run zapowiada się po prostu fenomenalnie. Dlatego każdy, kto nie ma jeszcze pomysłu na spędzenie ostatniego weekendu wakacji może wziąć udział w tym pełnym magii wydarzeniu.

Rejestracje trwają na: https://wroclaw.thecolorrun.pl/. A kto już się zarejestrował, może odebrać pakiet w Magnolia Park, ul. Legnicka 58, Wrocław, w dniach 29-30 sierpnia w godz. 12:00-21:00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZlot Gwiaździsty zabytków techniki w Jaworzynie Śląskiej [POLECAMY]
Następny artykułPort biznesowy – znamy pracownię, która przygotowała zwycięski projekt biurowca w Porcie Popowice
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.