Targi Jedyne w Swoim Rodzaju po raz pierwszy we Wrocławiu!

0

Handmade, ceramika, kosmetyki naturalne, zero waste, rośliny i więcej pojawi się na Targi Jedyne w Swoim Rodzaju już 13-14 listopada w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Targi Jedyne w Swoim Rodzaju to wydarzenie poświęcone idei popularyzacji polskiego craftu. Uczestnicy będą mieli szansę zapoznać się nie tylko z unikatowymi przedmiotami, ale – przede wszystkim –  z ich wyjątkowymi twórcami.

Naszym celem jest popularyzacja polskiego craftu. Pod tym hasłem rozumiemy nie tylko zaprezentowanie ludziom wyjątkowych przedmiotów, ale przede wszystkim przybliżenie im twórców tych przedmiotów. Wiele z produktów, które pojawią się na Targach jest wykonanych ręcznie, to np. autorskie świece sojowe czy meble. Chcemy pokazać, że za tym stoją ludzie z naprawdę dużą pasją do tego, co robią – mówią Organizatorzy.

Wystawcy z kategorii takich jak zapachy, handmade, ceramika, smaki, zero waste, kosmetyki naturalne, moda, sztuka,  produkty wegańskie, dla zwierząt, dla dzieci i dla domu przez dwa listopadowe dni wypełnią Halę Stulecia.

Równolegle z Targami będą miały miejsce trzy wydarzenia towarzyszące:

SWEX – streetwear expo, targi marek streetwearowych, na których pojawią się projektanci i twórcy streetwearu

C-Art Days – wydarzenie zrzeszające artystów-plastyków i miłośników sztuki z całej Polski

Lotny Festiwal Piwa – Edycja Targowa – znane wrocławianom wydarzenie, którego każda edycja zrzesza najlepsze kraftowe browary zarówno z okolic Wrocławia, jak i z innych miast

– Widząc jak rozwija się polski streetwear postanowiliśmy stworzyć dla niego platformę. Na SWEX – streetwear expo będą z nami m.in. wystawcy, których odzież i akcesoria są nie tylko dobrej jakości, ale także zostały stworzone z minimalną szkodą dla środowiska. Streetwear to coś więcej niż tylko moda, to miejsce, gdzie spotykają się ludzie tych samych światopoglądów.

Równolegle w Hali Stulecia odbywać się będą C-Art Days, na których artyści-plastycy zaprezentują swoje prace. Ideą C-Art Days jest przybliżenie sztuki i twórców do odbiorców. Każdy z artystów będzie na miejscu, by opowiadać o swoich pracach i swoim procesie twórczym.

To pierwsza we Wrocławiu edycja wydarzenia poświęconego twórcom i ich wyjątkowym przedmiotom. Premierowa edycja Targów będzie miała miejsce 16-17 października w MCK Katowice.

Zgłoszenia dla wystawców na Targi JWSR:

https://jwsr.pl/

Zgłoszenia dla wystawców SWEX – streetwear expo:

https://streetwearexpo.pl/

Zgłoszenia dla wystawców na C-Art Days:

http://craftartdays.pl/

Zgłoszenia dla wystawców na Lotny Festiwal Piwa:

https://lotnyfestiwalpiwa.pl/

Link do wydarzenia:

https://fb.me/e/3GScpWW1E

KUP BILET:

https://plannsy.pl/ 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSudety są dla wszystkich – powstały mapy górskich wycieczek dla osób z niepełnosprawnościami
Następny artykuł5 miejsc we Wrocławiu dla fanów designu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.