Targi Jedyne w Swoim Rodzaju! 22-23 kwietnia rzemiosło i design powracają do Wrocławia!

0

Targi rzeczy wyjątkowych to doskonałe miejsce dla osób, które szukają czegoś więcej niż tylko typowych produktów dostępnych w sklepach. To tutaj można znaleźć ręcznie robione ozdoby, niebanalne meble, oryginalne dodatki do garderoby czy oryginalne dzieła sztuki. Targi te są miejscem, w którym artyści, rzemieślnicy i projektanci prezentują swoje dzieła, często wykonane w ograniczonych seriach.

Ta edycja będzie jeszcze bardziej wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy już 22-23 kwietnia spotkamy się w industrialnych murach dawnej Zajezdni Dąbie – Czasoprzestrzeń, miejsca poza centrum i poza głównym nurtem!

Targi Rzeczy Wyjątkowych to gratka dla wszystkich tych, którym bliski sercu jest polski kraft. Są spotkaniem nie tylko z wyjątkowymi produktami, ale także z ich utalentowanymi twórcami. To okazja do poznania niezwykłych historii wystawców, którzy uraczą gości swoim niepowtarzalnym rękodziełem.

Wyjątkowi Twórcy prezentują swoje produkty w kategoriach:

| CERAMIKA | HANDMADE | KOSMETYKI NATURALNE | ZAPACHY | SZTUKA | DLA DOMU | BIŻUTERIA | DLA DZIECI | MODA | ROŚLINY | PRINT | PRODUKTY ZERO WASTE | ALKOHOLE RZEMIEŚLNICZE | SMAKI i inne|

Czego można się spodziewać? Poszukiwacze niezwykłości zagłębić się będą mogli w alejki pełne kosmetyków, sztuki, roślinności, ceramiki, literatury czy mody. Nie zabraknie także uczty dla smaku i węchu, a i dzieci znajdą coś dla siebie. Samo wydarzenie uzupełnią towarzyszące mu tematyczne strefy – jedno jest pewne, nie sposób będzie się nudzić!

C-ART DAYS, czyli strefa sztuki

C-Art Days to wydarzenie towarzysząca Targom Jedynym W Swoim Rodzaju i pełna emocji przystań dla tych, którzy uwielbiają sztukę. To w tej strefie goście spotkać będą mogli artystów-plastyków z całej Polski, którzy zaprezentują swoje ilustracje, plakaty czy obrazy. Ich ideą jest przybliżenie sztuki i jej twórców do samych odbiorców.

BIŻU, czyli strefa wszystkiego, co piękne

Specjalna część Targów zostanie poświęcona pięknej biżuterii. W morzu niezwykłych ozdób utoną wszyscy Ci, którzy poszukują nietuzinkowych akcesoriów i dodatków. Setki pierścionków, bransoletek czy naszyjników… dla każdego znajdzie się coś dobrego!

Lotny Festiwal Piwa, czyli strefa smaku i węchu

Rękodzieło i sztuka to nie wszystko – spragnionych amatorów złocistego trunku ucieszy z pewnością specjalna część targów poświęconych kraftowemu piwu! Lotny Festiwal Piwa, znany w wielu miastach Polski, zadba o mocny smakowy line-up Targów. Najlepsi eksperci opowiedzą o tajnikach warzenia piwa, o tym, jak je degustować i od czego zacząć przygodę z kraftem. Piwo wzmaga apetyt, więc nie zabraknie także strefy gastronomicznej!

Dlaczego warto odwiedzić Targi Jedyne w Swoim Rodzaju już 22-23 kwietnia?

Po pierwsze oryginalność, na targach rzeczy wyjątkowych znajdziesz wiele unikalnych i niepowtarzalnych przedmiotów, które wyróżnią się spośród masowo produkowanych przedmiotów.      To doskonała okazja, by znaleźć coś oryginalnego, co będzie Twoim unikalnym dodatkiem do domu lub garderoby.

Wsparcie lokalnych projektantów i rzemieślników, na targach zaprezentują się niezależni projektanci, rzemieślnicy i artyści, którzy oferują swoje wyroby. Kupując u nich, wspierasz lokalną społeczność kreatywną i pomagasz rozwijać biznesy!

Inspiracja – jest to doskonałe miejsce na poszerzenie wiedzy o rękodziele, designie i sztuce. Możesz poznać nowe techniki, trendy i stylizacje, a także nawiązać kontakt z ekspertami z danej dziedziny.

Doświadczenie wizualne i sensoryczne – Targi Rzeczy Wyjątkowych, to nie tylko możliwość zakupu oryginalnych przedmiotów, ale również doświadczenie wizualne i sensoryczne. Możesz zobaczyć na żywo prace artystów i rzemieślników, dotknąć, obejrzeć i porozmawiać z nimi o ich twórczości.

JWSR WROCŁAW! 22-23 kwietnia, Czasoprzestrzeń, Wrocław, godz. 11-19

Wstęp: BEZPŁATNY!

WIĘCEJ INFORMACJI: https://tiny.pl/ws1qh

INSTAGRAM

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: W Cinema City Korona powstała nowoczesna sala kinowa! Ekran z polem widzenia 270°
Następny artykułWrocław: Co zrobić z jedzeniem po Świętach? Skorzystaj z lodówki foodsharingowej!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.