Wrocław: W Cinema City Korona powstała nowoczesna sala kinowa! Ekran z polem widzenia 270°

0

Lubisz nowe technologie? Szukasz w kinie czegoś więcej? Chciał_byś dostrzec dodatkowe szczegóły akcji filmu? Kup bilet do sali ScreenX w Cinema City Korona już dziś i bądź pierwszym mieszkańcem Wrocławia, który poczuje głębię ekranu 270°. Właśnie wystartowała przedsprzedaż biletów na film „Dungeons & Dragons: Złodziejski honor”, który już od 14 kwietnia będzie można oglądać na trzech ekranach ScreenX. 

„Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” to pierwszy film, który wrocławianie będą mogli obejrzeć na drugiej już w Polsce sali ScreenX, a pierwszej takiej we Wrocławiu.

Podczas seansu w tej technologii obraz otacza widza, sięgając poza jego pole widzenia aż do kąta 270 stopni. Siedząc więc w kinowym fotelu ma się znacznie szerszy kąt widzenia, a ekrany boczne dopełniają fabułę filmu dziejącą się na ekranie głównym.

W skrócie mówimy tutaj o technologii, która wykorzystuje nie tylko centralny ekran, ale i boczne ściany sali.

Jeśli Twoje serce bije szybciej kiedy myślisz o seansie w technologii IMAX lub 4DX, ScreenX jest właśnie dla Ciebie. Jeśli chciałbyś odkryć kino na nowo i wejść jeszcze bardziej w akcję filmu, kup bilet do ScreenX już teraz. Ten format kinowy trzeba sprawdzić na własnej skórze!

„Dungeons & Dragons: Złodziejski honor” przenosi bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. Uroczy złodziejaszek i banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt.  Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom. To świetny film nie tylko dla wielbicieli kina przygodowego, ale i dobrej zabawy w kinowym fotelu. Na ekranie występują takie gwiazdy jak: Chris Pine, Michelle Rodriguez, Hugh Grant, Justice Smith, Daisy Head, Rege-Jean Page, a także gościnnie: Bradley Cooper.

mat. prasowe Cinema City

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMieszkańcy wrocławskiego zoo: Poznajcie pandę rudą – filmową gwiazdę
Następny artykułTargi Jedyne w Swoim Rodzaju! 22-23 kwietnia rzemiosło i design powracają do Wrocławia!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.