fot. materiały inwestora

Tarasy Grabiszyńskie to nowy projekt spółki Womak Omega, który powstaje we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej. Tym, co zdecydowanie wyróżni Centrum, będzie jego lokalizacja w sercu dzielnicy, nowoczesna bryła architektoniczna oraz oferta handlowa i usługowa odpowiadająca na codzienne potrzeby mieszkańców tej części miasta.

Inwestor zadbał o to, by zapewnić mieszkańcom okolic dostęp do ponad 40 sklepów i punktów usługowych, a przemyślany projekt Galerii gwarantuje klientom komfort i wygodę podczas zakupów.

Największym najemcą centrum zostanie supermarket należący do polskiej sieci Piotr i Paweł, oferujący szeroką gamę najwyższej jakości produktów. Sklep będzie zajmował powierzchnię ok 1400 m2. Oprócz operatora spożywczego, na parterze centrum znajdziemy również drogerię Rossmann, PKO BP, aptekę oraz sklep wielobranżowy Pepco. Pojawią się także Inmedio, piekarnia, sklep mięsny, sklep z kawą i herbatą, kwiaciarnia, biuro podróży i punkty usługowe.

fot. materiały inwestora
fot. materiały inwestora

Idealnym miejscem ćwiczeń dla miłośników sportu stanie się nowoczesny klub Fitness24Seven z całodobową dostępnością., który zajmie łącznie powierzchnię 1200 m2 na dwóch poziomach Centrum

Na pierwszym piętrze Tarasów Grabiszyńskich, oprócz księgarni Beta, sklepu AGDOM, salonu fryzjerskiego oraz sklepów odzieżowych usytuowana będzie strefa gastronomiczna, w sezonie letnim dostępna również w formie ogródków na tytułowych tarasach, od strony ulicy Inżynierskiej.

Klienci będą mogli spróbować tradycyjnej kuchni polskiej w lokalu Domowe Smaki, burgerów w Burger Bistro, lokalach należących do sieci Restauracje Krawczyk lub posmakować prawdziwie włoskiej pizzy w pizzerii Il Tramonto. Ponadto jednym z najemców centrum będzie popularna wrocławska kawiarnia/bistro Bema Café, znana z wysokiej jakości kawy, pysznych śniadań i lunchów.

Planowany termin otwarcia galerii: czerwiec 2017.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł#KartkaDlaNiej na Dzień Kobiet
Następny artykułTego jeszcze nie było – koncert i Silent Disco na lotnisku!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.