a

Zbliża się 8 marca, Międzynarodowy Dzień Kobiet. Z tej okazji BPi Polska zaprasza do wzięcia udziału w akcji #KartkaDlaNiej, w ramach której każdy może bezpłatnie wysłać kartkę pocztową z życzeniami do ważnej w swoim życiu kobiety – Partnerki, Żony, Mamy, Córki, Przyjaciółki, a może Babci? Decyzja należeć będzie do nadawcy, który poza tradycyjną pocztą może również #KartkęDlaNiej wysłać online.

#KartkaDlaNiej to kolejna odsłona inicjatywy #PrześlijKartkę belgijskiego dewelopera. Zaprojektowane specjalnie na Dzień Kobiet pocztówki czekają w Biurze Sprzedaży kompleksu Bulwary Książęce przy ul. Garbary 2 we Wrocławiu. Aplikacja do elektronicznej wysyłki kartek dostępna jest z kolei na profilu inwestycji na portalu facebook.com: https://www.facebook.com/bulwaryksiazece.

– BPi Polska wchodzi w skład międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Brukseli. Belgowie to naród szczęśliwych ludzi. Podobno ze względu na ilość konsumowanej przez nas czekolady. Niezależnie od tego ile w tym prawdy, postanowiliśmy podzielić się naszym optymizmem z Wrocławianami, szczególnie ciepło pozdrawiając w Dniu Kobiet mieszkanki Stolicy Dolnego Śląska – powiedział Jacques Lefevre, Dyrektor Zarządzający spółki BPi SA, do której należy BPi Polska.

Bulwary Książęce to pierwsza inwestycja BPi Polska realizowana we Wrocławiu. Nowoczesny kompleks powstaje pomiędzy dwoma ramionami Odry przy ul. Księcia Witolda od strony Mostu Pomorskiego, naprzeciwko Archiwów Państwowych. Inwestycję wyróżnia całościowy projekt zagospodarowania przestrzeni, składający się z wydzielonej części mieszkalnej oraz ogólnodostępnych przestrzeni publicznych – pieszego pasażu z lokalami usługowo-handlowymi i nowym placem miejskim. Bulwary Książęce zostaną zrealizowane w II etapach. W ramach pierwszego powstaną 175 mieszkania  o powierzchni od 27 do 128 mkw.

Miłe rzeczy bliskim osobom warto mówić nie tylko od święta. Dlatego kartki  zarówno tradycyjną pocztą jak i online będzie można bezpłatnie wysyłać również w inne dni niż 8 marca.

Więcej informacji na stronach:
http://bulwaryksiazece.pl/ oraz https://www.facebook.com/bulwaryksiazece.

***

BPi S.A. – Odział w Polsce

BPi S.A. należy do międzynarodowej grupy CFE z siedzibą w Belgii, specjalizując się w realizacji innowacyjnych projektów deweloperskich wysokiej jakości. Działalność spółki, której podstawą jest wiedza i doświadczenie, ukierunkowana jest na spełnianie konkretnych oczekiwań zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Oferta BPI obejmuje kompleksową realizację inwestycji od poszukiwania odpowiednich terenów i przygotowania koncepcji zagospodarowania przestrzennego, przez zarządzanie budową i całościowe wykończenie projektu. Spółka świadczy również usługi z zakresu doradztwa prawnego i komercjalizacji inwestycji. Jednocześnie BPi, jako firma która hołduje zasadom zrównoważonego rozwoju, realizuje projekty, które powstają w poszanowaniu lokalnej architektury i środowiska.

Działalność BPi w Polsce

Pierwsza inwestycja BPi w Warszawie została ukończona w 2014 roku. W ramach osiedla Wola Tarasy na warszawskiej Woli wybudowano i sprzedano łącznie 159 mieszkań. W bezpośrednim sąsiedztwie tego projektu powstanie kolejna inwestycja mieszkaniowa w Warszawie – Wola Libre, którą wyróżnia transparentnie przeprowadzony proces oczyszczania gruntu poprzedzający budowę budynków mieszkalnych. BPi z sukcesem działa również na gdańskim rynku nieruchomości, gdzie powstaje kompleks mieszkaniowy Cztery Oceany. W ramach 4 etapów inwestycji (z których etap I zakończono w 2011 roku, etap 2 w 2014 roku, a etap 3 i 4 realizowany jest obecnie) sprzedano już 78% z 700 łącznie dostępnych lokali mieszkalnych. Najnowszą inwestycją BPI w Polsce jest obecnie przygotowywany projekt osiedla Bulwary Książęce przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu oferującego apartamenty z widokiem na Odrę oraz na wrocławską starówkę. Kompleks pomieści w sumie 352 lokali mieszkalnych sprzedawanych w II etapach inwestycji.

Więcej informacji na stronie www.bpipolska.pl

Kontakt dla mediów:

Tauber Promotion | Biuro prasowe projektu

Joanna Sońta, Tel. +48 22 8333502, +48 502 575 951, e-mail : jsonta@tauber.com.pl

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJak Anna Wendzikowska dba o urodę? Sprawdź, na otwarciu nowego SPA w centrum Wrocławia
Następny artykułTarasy Grabiszyńskie – wkrótce otwarcie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.