fot. materiały prasowe

„Fly Me to the Moon” w wykonaniu Franka Sinatry, Silent Disco do muzyki trzech popularnych DJ-ów, a także prezenty dla solenizantów. W sobotę (11 marca) wrocławski terminal skończy pięć lat. Z tej okazji Port Lotniczy Wrocław zaprasza na koncertowe urodziny. Wstęp wolny.

W sobotę minie pięć lat od uruchomienia nowego terminalu wrocławskiego lotniska. Z tej okazji Port Lotniczy Wrocław przygotował liczne atrakcje.

Wydarzeniem głównym będzie występ artystów Teatru Muzycznego Capitol „Frank Sinatra i przyjaciele”. Po godzinie 19.30 w strefie ogólnodostępnej wystąpią gwiazdy światowego formatu – Frank Sinatra (w tej roli Błażej Wójcik), Dean Martin (Maciej Maciejewski), Violetta Villas (Ewa Szlempo) oraz Ella Fitzgerald (Emose Uhunmwangho). Uczestnicy usłyszą ich ponadczasowe przeboje, między innymi: „Fly Me to the Moon”, „Everybody Loves Somebody” czy „Birth of the Blues”. Wydarzenie inspirowane będzie znanym przedstawieniem Teatru Muzycznego Capitol we Wrocławiu „Rat Pack, czyli Frank Sinatra z kolegami” w reżyserii Konrada Imieli.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

O godzinie 21.00 rozpocznie się urodzinowe Silent Disco. W Porcie Lotniczym Wrocław zagra trzech popularnych dyskdżokejów. DJ Novicky zaproponuje r’n’b, hip-hop i pop, DJ Senthia – house’a i techno, a DJ Normalny Typ – disco, future beats i tropical music. Każdy uczestnik sam wybierze muzykę, która zabrzmi w jego słuchawkach. Zgłoszenia na imprezę trwają na stronie internetowej Portu Lotniczego Wrocław. Liczba miejsc ograniczona.

– Nasze urodziny to jedyna i niepowtarzalna okazja, by posłuchać utworów Franka Sinatry czy Marilyn Monroe, a także zatańczyć na stworzonym tylko na tę okazję lotniskowym parkiecie. Ale to nie koniec atrakcji. Każdy, kto świętuje 11 marca urodziny, otrzyma od nas wyjątkową niespodziankę – mówi Dariusz Kuś, prezes Portu Lotniczego Wrocław.

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Prezenty dla solenizantów będą rozdawane w pobliżu schodów ruchomych w hali ogólnodostępnej terminalu w godzinach od 10 do 24.00. Na 11 marca lotnisko przygotowało również atrakcje dla pasażerów – animacje dla najmłodszych, spotkania z robotem EuGeniuszem, urodzinową fotobudkę czy Gogle Oculus Rift od organizatorów The World Games 2017.

Jak dojedziesz?

  • Komunikacja miejska – autobusem 106 (dzienny), 206 (nocny). Rozkład jazdy znajduje się na stronie internetowej http://www.wroclaw.pl/rozklady-jazdy. 12 marca uruchomione zostaną dodatkowe bezpłatne nocne kursy autobusem Polbus – odjazd z lotniska o godzinie 1.30 oraz 2.45, po trasie autobusu nocnego MPK linii 206 (przystanek przy wyjściu z hali przylotów).
  • Samochodem – dla urodzonych 11 marca, którzy przyjadą po prezent w godzinach 10.00-24.00, a także dla uczestników występu Teatru Muzycznego Capitol oraz Silent Disco parking będzie bezpłatny (parking A, C i D). Dojazd można sprawdzić na stronie http://airport.wroclaw.pl/pasazer/dojazd/samochodem.
fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe

Więcej informacji: http://www.airport.wroclaw.pl/urodziny

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTarasy Grabiszyńskie – wkrótce otwarcie
Następny artykułBędą zmiany w systemie zakupu biletów MPK
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.