Tańszy parking w centrum miasta dla płacących podatki we Wrocławiu! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]

0
a

Płacisz podatki we Wrocławiu? Dołącz do programu Nasz Wrocław i skorzystaj ze zniżek na parkingu pod Narodowym Forum Muzyki. To dobra alternatywa dla osób szukających miejsca parkingowego w centrum miasta. 

Za pierwsze dwie godziny parkowania zapłacisz o połowę mniej. Za abonament – 25% mniej.

Aby skorzystać ze zniżki, konieczne jest posiadanie aktywnego Statusu Podatnika w programie Nasz Wrocław. Zakup biletów parkingowych z ulgą możliwy za pośrednictwem dedykowanej aplikacji moBiLET. Przed zakupem biletu, w celu weryfikacji, należy podać numer karty zarejestrowanej w programie Nasz Wrocław.

Cennik parkingu pod NFM z ulgą Nasz Wrocław:

  • Do 30 min – 1,50 zł
  • Do 1 h – 2 zł
  • Do 2 h – 4 zł
  • Do 3 h – 8 zł
  • Do 4 h – 12 zł
  • Od 5 – 24 h (stawka dobowa) – 16 zł

Sposób zakupu abonamentów parkingowych nie uległ zmianie. Konieczne jest osobiste podpisanie umowy z operatorem parkingu. 25% procentowy rabat zostanie uwzględniony na miejscu, po weryfikacji Statusu Podatnika. Na razie zniżki będą obowiązywały przez najbliższe 3 miesiące.

Jak dołączyć do programu Nasz Wrocław?

Z programu korzystają mieszkańcy, którzy we Wrocławiu rozliczają swój PIT. Aby założyć konto, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w aplikacji i podać wymagane dane, takie jak imię, nazwisko, PESEL czy adres e-mail. Użytkownicy, którzy zarejestrowali swoje konta, mogą uzyskać Aktywny Status Podatnika, potwierdzając fakt rozliczania podatku dochodowego we Wrocławiu. Mogą zrobić to na dwa sposoby – okazując pierwszą stronę PIT w jednym z Punktów Obsługi Klienta lub wpisując numer Urzędowego Poświadczenia Odbioru PIT w aplikacji mobilnej.

Źródło: wroclaw.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTak zmieni się teren kortów tenisowych przy ul. Pułtuskiej! [WIZUALIZACJE]
Następny artykuł894 drzewa przy obwodnicy Leśnicy do wymiany! Rozpoczęło się sadzenie nowych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.