StreetMeet 2018 – taneczny festiwal już w najbliższy weekend. Pobij z nami Rekord Guinessa!

0

Już 14 kwietnia 2018 we wrocławskiej Hali Orbita odbędzie się StreetMeet 2018 – festiwal taneczny łączący pasjonatów różnych stylów tanecznych. To już druga edycja tego niezwykłego, charytatywnego wydarzenia organizowanego przez Szkołę Tańca Flashdance wspólnie z Fundacją Mam Marzenie.

W ramach festiwalu odbędzie się turniej taneczny streetdance, warsztaty taneczne bachata oraz próba pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największy taniec Bachata”. Nie zabraknie również zabaw i konkursów z nagrodami dla publiczności, a także pokazów tanecznych i modowych.

dance-238263_1920

Program wydarzenia:

8:00 – turniej taneczny StreetMeet, w ramach którego zaprezentują się formacje w stylach hip-hop i freestyle;

13:00 – blok warsztatów bachata – dla uczestników przewidziano warsztaty bachata sensual, które poprowadzą Dorota Jastrzębska i Krzysztof Juraszek, oraz warsztaty bachata moderna prowadzone przez Magdalenę Rajską i Pawła Dolatę;

8:00 – 16:00, równolegle z powyższymi blokami tanecznymi, na odwiedzających czekać będzie Ladies Avenue, czyli Strefa Kobiet – w ramach strefy kobiet pojawią się wystawcy branży modowej i kosmetycznej, odbędą się warsztaty dla Pań, pokazy mody i konkursy;

19:00 – Bachata Guinness Challenge – próba pobicia rekordu Guinnessa w kategorii „Największy Taniec Bachata”. Obecny rekord, ustanowiony w 2016 roku w Grecji, wynosi 370 par. Planujemy zebrać 400 par, które przez 15-20 minut tańczyć będą do wspólnej choreografii.

Zwieńczeniem dnia będzie impreza taneczna w stylu bachata, którą poprowadzi DJ Tronky – jeden z najsłynniejszych twórców remiksów bachatowych na świecie. Artysta zakończył swoją karierę w marcu tego roku, jednak organizatorom wydarzenia, wspólnie z wolontariuszami, udało się namówić go aby przyjechał do Wrocławia i wystąpił po raz ostatni wspierając Bachata Guinness Challenge i Fundację Mam Marzenie.

Społeczność miłośników Bachaty z pewnością ucieszy informacja, że dla nich taneczne święto rozpoczniemy już dzień wcześniej. 13 kwietnia we wrocławskiej klubokawiarni Pokolei, mieszczącej się przy pl. Orląt Lwowskich, odbędzie się before party. Organizatorzy serdecznie zapraszają na niezapomnianą imprezę, którą poprowadzi kolejna gwiazda bachatowego świata – DJ Khalid. Wstęp kosztuje 25zł dla uczestników bicia rekordu Guinnessa, 35zł dla pozostałych.

StreetMeet to wydarzenie o charakterze charytatywnym. Cały zysk z festiwalu, łącznie z before party, przeznaczony zostanie na realizację marzeń podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Biorąc udział w Street Meet 2018 pomóc będzie można także podopiecznym Dolnośląskiego Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Młodzieży z MPDz „Ostoja”. W trakcie wydarzenia zapraszamy do kawiarenki Stowarzyszenia, w której skosztować będzie można przepysznych wypieków i kawy. Odbędzie się także kiermasz wytworów podopiecznych placówek stowarzyszenia „Ostoja” oraz warsztaty i licytacje.

Wstęp na wydarzenie dla publiczności to cegiełka Fundacji Mam Marzenie – hojność jest oczywiście mile widziana. Przyjdźcie i pomóżcie wprowadzić w życie dzieciaków odrobinę radości.

Informacje o wydarzeniu śledzić można na bieżąco na fanpage’u StreetMeet oraz na stronie www, gdzie znaleźć można również więcej szczegółów dotyczących wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 14 kwietnia do Hali Orbita.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułVintage Market w Surowcu
Następny artykułRekordowa liczba uczestników podczas wrocławskiego Runmageddonu!
Odkryj Wrocław na nowo