Rekordowa liczba uczestników podczas wrocławskiego Runmageddonu!

0
fot. mat. prasowe

Ten weekend był udany dla uczestników i kibiców Runmageddonu. Na wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice padł rekord frekwencyjny! W ciągu dwóch dni trwania imprezy pojawiło się 23 618 osób, a aż 8 386 wzięło udział w biegu z przeszkodami!

Już od samego rana w sobotę, pierwsi zawodnicy przygotowywali się do biegu – najpierw rozgrzewka, a następnie oczekiwanie na sygnał do startu. A kto wystrzelił? Chuck Norris, a raczej jego sobowtór.

Mimo że trasy były pełne przeszkód i z pewnością sprawiły wiele trudności zawodnikom, to na pewno na ich twarzach było widać radość. Niektórzy pokonywali trudności za pomocą kolegów i wolontariuszy, ale część postanowiła zrobić to samodzielnie. Oczywiście ogromne wrażenie zrobiła przeszkoda Oponeo.pl (zbudowana z tysiąca opon), jednak zawodnicy dzielnie ją pokonywali. Największą popularnością cieszyła się, jak zawsze, przeszkoda „Indiana XXL”, gdzie tym razem uczestnicy lądowali w zbiorniku z wodą.

mat. prasowe
mat. prasowe

Piękna pogoda sprawiła, że trybuny i Miasteczko Kibica, były pełne rodzin z dziećmi i kibiców. Dzieci miały okazję bawić się w strefie dla najmłodszych, jak i także wziąć udział w konkursach czy pobiec w Runmageddonie Kids. W sumie w biegu wzięło udział 1 500 dzieci i 6 886 dorosłych.

W serii zawodów Elite (bieg, gdzie uczestnicy ścigając się ze sobą, pokonują przeszkody bez pomocy) udział wzięło 230 osób. W serii Elite kobiet najwyższe miejsca zajęły: w formule Rekrut Magdalena Krause, Classic Małgorzata Szaruga. W serii mężczyzn: Rekrut Tomasz Oślizło, Classic Mateusz Krawiecki.

mat. prasowe
mat. prasowe

Już 14 kwietnia w Warszawie startuje kolejna impreza Runmageddon, gdzie trasa pierwszego biegu będzie znajdowała się w ścisłym centrum. Kolejne wydarzenie już 21-22 kwietnia w Gdyni.

Więcej informacji

Źródło: mat. prasowe

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułStreetMeet 2018 – taneczny festiwal już w najbliższy weekend. Pobij z nami Rekord Guinessa!
Następny artykułAMS Summer Sport Camp 2018 – zaplanuj już teraz aktywne wakacje!
Odkryj Wrocław na nowo