AMS Summer Sport Camp 2018 – zaplanuj już teraz aktywne wakacje!

0
fot. AMS Wrocław

Jeśli uwielbiasz aktywny tryb życia, a wciąż nie masz sprecyzowanych planów na wakacje, to mamy dla Ciebie naprawdę godną uwagi propozycję. Kochamy Wrocław i związane z nim inicjatywy, a że przy okazji uwielbiamy sport i zdrowy tryb życia to nie pozostaje nam nic innego jak przedstawić Wam event  wrocławskiej Akademii Mistrzostwa Sportowego.

AMS Summer Sport Camp to tygodniowy obóz szkoleniowy łączący aktywny wypoczynek z nauką. Czyli coś dla wszystkich osób, które w wakacje niekoniecznie reflektują „leżenie plackiem”. Jesteśmy przekonani, że tak spędzone wakacje to nie lada gratka dla wszystkich osób kochających aktywny i zdrowy tryb życia, które mimo codziennych obowiązków znajdują czas na siłownię i pakowanie plastikowych pojemników z własnoręcznie przygotowanymi potrawami.

 W tym roku na uczestników tegorocznej, czwartej już edycji letniego cyklu szkoleniowego czeka 6 intensywnych dni szkoleniowych nad Bałtykiem pod okiem znanych i cenionych sylwetek z branży fitness. Mentorów, trenerów personalnych i wybitnych specjalistów odpowiadających za poszczególne moduły.

Decydując się w tym roku na udział w obozie masz szansę pozyskać wiedzę z zakresu cross treningu, programowania treningowego, treningu medycznego, dietetyki klinicznej i kulturystyki funkcjonalnej. Obozowiczów czeka codziennie 10h zajęć praktycznych pod okiem wybitnych specjalistów. Znajdzie się też czas na odpoczynek na plaży, siatkówkę czy zawody sportowe z duchem rywalizacji.

O tym, że będzie to wyjątkowy event niech świadczy film z zeszłorocznej edycji, w którym możecie poczuć klimat planowanych wakacji. Obejrzyjcie materiał wideo, a jeśli on Was zainteresuje, wszelkie szczegóły wydarzenia wraz z możliwością zapisów znajdziecie tutaj.

PROMOCJA!

Do 10 maja możecie zaoszczędzić aż 350 zł z uwagi na promocję first minute, a lista uczestników zamknie się na 30 osobach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRekordowa liczba uczestników podczas wrocławskiego Runmageddonu!
Następny artykułAutobus, tramwaj, samochód, a może… – o nietypowych środkach transportu we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.