Smaczny Weekend we Wrocławiu: Alpaki i Food Trucki na Nowym Targu

0

Rusza sezon gastronomiczny na placu Nowy Targ. Już w najbliższy weekend 17-19 marca zapraszamy na otwarcie – wydarzenie streetfoodowe, podczas którego będzie można posmakować kunsztu szefów kuchni z całej Polski.

Smaczny Targ

Podczas Wrocławskiego Smacznego Weekendu na pewno nie zabraknie pysznych i chrupiących Corndogi od Cornhub_wroclaw, jabłek i truskawek w mlecznej i białej czekoladzie oraz orzeźwiającego piwa rzemieślniczego z Browaru Moczybroda.

Wśród wystawców znajdą się także: Kurtosz Kołacz, Fryciarnie Finger Food, Makabi Pizza&Pasta oraz wiele wiele innych.

Wrocławski Smaczny Weekend jest pierwszą otwierającą sezon 2023 imprezą plenerową na placu Nowy Targ.

Można tu będzie nie tylko spróbować ciekawych dań z food trucków, ale też poznać regionalne rękodzieło. To również dobra okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Jarmark produktów regionalnych 

Imprezie towarzyszyć będzie jarmark produktów regionalnych, na którym znajdziecie takie stoiska jak: pracownia Nitka Ani, gdzie powstają haftowane poduszki, breloki oraz maskotki. Wszystkie wykonane są z atestowanych tkanin i wypełnień. Nietuzinkowe to z kolei manufaktura, gdzie tworzy się z pasją deski do serwowania i krojenia. Nie zabraknie także toczonych mis, pater, świeczników oraz drobnej galanterii drewnianej.

Kraina Alpak

Organizator przygotował także wiele atrakcji. Jedną z nich będzie spotkanie z alpakami. Jest to idealna okazja do tego, aby bliżej poznać te przemiłe, delikatne zwierzęta i poznać ich nawyki. Wraz z Krainą Alpak, która będzie gościć na naszym evencie przygotowane zostanie dla Was specjalne stoisko z ich wyrobami, wśród których znajdziecie czapki, koce czy opaski.

Więcej smacznych informacji i konkurs znajdują się na social mediach wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/747667483285483

Piątek: 16:00 – 22:00
Sobota: 12:00 – 22:00
Niedziela: 12:00 – 21:00

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułTo delikatna historia, czyli o dolnośląskiej porcelanie i ceramice słów kilka: Krzysztof, Karolina i Bolesławiec
Następny artykułW Kolejkowie we Wrocławiu stworzono jedyną na świecie makietę z prawdziwym deszczem!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.