Rzucał cegłówką w samochody. Szybko wpadł w ręce wrocławskiej policji

0
mat. prasowe KMP we Wrocławiu

Agresywny wrocławianin zniszczył trzy samochody osobowe zaparkowane na jednej z ulic Nadodrza. Szedł ulicą, wzdłuż której stały pojazdy, a następnie zaczął w nie rzucać cegłami. Policjanci zatrzymali sprawcę. O jego dalszych losach zadecyduje sąd.

W środku nocy na wrocławskim Nadodrzu, 36-latek idący ulicą, niszczył zaparkowane samochody. Policjanci z pobliskiego komisariatu, którzy interweniowali w tej sprawie, natychmiast po dotarciu na miejsce zdarzenia, zatrzymali sprawcę.

Mężczyzna był agresywny. Przed przyjazdem mundurowych biegał po pobliskim podwórku głośno krzycząc, a następnie zaczął rzucać cegłami i kamieniami w zaparkowane wzdłuż ulicy samochody.

mat. prasowe KMP we Wrocławiu

Łącznie uszkodził trzy osobówki. Zniszczenia jakich dokonał to m.in. powybijane szyby w pojazdach oraz wgniecenia karoserii.

Wrocławianin został osadzony w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Teraz o jego dalszych losach zdecyduje sąd.

asp.szt. Monika Kaleta
Źródło: KMP we Wrocławiu

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMotornicza MPK Wrocław uratowała rannego ptaszka przed rozjechaniem
Następny artykułKamperem do Wrocławia? Na Stadionie powstał specjalny parking dla kamperów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.