Kamperem do Wrocławia? Na Stadionie powstał specjalny parking dla kamperów

0

Obiekt na Stadionie Wrocław otwarty jest całodobowo, 7 dni w tygodniu

Jedynym wyjątkiem są dni, w których mecze rozgrywać tu będzie reprezentacja Polski. Teren jest strzeżony i monitorowany. Użytkownicy, oprócz miejska postojowego, mają nieograniczony dostęp do prądu, wody i możliwość opróżnienia zbiorników z wodą szarą i czarną. Obiekt przyjmuje zwierzęta.

Wjazd do możliwy jest przez bramę A od strony al. Śląskiej. Przy szlabanach należy wybrać przycisk interkomu „Info” i na hasło „Camper Park” ochrona go otworzy. Dalej dojazd oznakowany jest piktogramami.

Strefa serwisowa zlokalizowana jest pod esplanadą. Składa się z płyty najazdowej, kratki ściekowej oraz kolumny serwisowej. W strefie serwisowej możliwe jest zlanie wody szarej użytkowej i wody czarnej bytowej oraz pobór wody świeżej. Kolumna serwisowa wyposażona jest w kran do poboru czystej wody, szufladę zrzutową do opróżniania kaset WC, oddzielny kran do płukania kaset. Ulokowana tuż obok strefa zrzutu wody szarej to płyta najazdowa o wymiarach 5x5m. Wokół jest dużo wolnego miejsca, co umożliwia swobodne manewry oraz wjazd tyłem i przodem.

Camper Park na Stadionie Wrocław ma dwie wydzielone strefy – miejsca, gdzie mogą parkować kampery do wysokości 4 m oraz miejsca dla niższych pojazdów – do 3,5m. Ograniczenia wysokości oznaczone są przy wjeździe do danej części.  Do dyspozycji  jest łącznie 21 miejsc parkingowych.

Do wyboru są miejsca zadaszone oraz na otwartej przestrzeni. Jedno miejsce dla kampera ma wymiar 5×10 m. Przy miejscu postojowym możliwe jest podłączenie do prądu (16A). 1 skrzynka elektryczna przypada na 4 kampery.

Na miejscu możliwe jest także zwiedzanie samego obiektu, skorzystanie z terenów zielonych między Stadionem i rzeką Ślęzą, gdzie znajduje się duży plac zabaw a w przyszłości także boiska do siatkówki plażowej. Na miejscu działają też takie atrakcje jak największy w Polsce kryty tor kartingowy i Dream Jump, oferujący skoki na linie z dachu stadionu, czy przejazd tyrolką nad jego murawą. Dla gości dostępne jest także bistro, do którego dostać się można wejściem W2.

Miejsce postojowe należy wykupić wcześniej przez stronę  parking.vectorsoft.pl/mvc/pl

Wkrótce możliwe będzie także dokonanie płatności w na miejscu, w parkomacie.

mat. Stadion Wrocław

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRzucał cegłówką w samochody. Szybko wpadł w ręce wrocławskiej policji
Następny artykułBezpłatny Teatr na leżakach ponownie we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.